Думки вголос

Кінець канікул і безвихідь

написав Владислав Мислінський

Канікули в нашому університеті тривали цілий січень. Так було і на першому курсі. Пояснюють нам це тим, що хочуть зекономити гроші на опаленні. Тільки прикол в тому, що більша половина січня якраз була теплою, а от вже зараз вдарили морози і на лекціях ми точно будем сидіти в куртках.

Та суть не в тому. Суть в тому, що я встиг зробити за цей місяць. І ось я постараюсь проаналізувати як я провів канікули, що виконав, а що ні.

Підсумки року: частина перша

написав Владислав Мислінський

Підходить до завершення 2013 рік, який для мене видався роком контрастів. Варто визнати, що він вже не був таким цікавим, як 2012, в якому було закінчення школи, здача ЗНО, вступ в університет, перші семінари, перші лекції, перша сесія і взагалі багато чого першого. В 2013-ому продовжилась котовасія з навчанням, перейшов на другий курс, який у багато чому видався приємнішим та менш стресовим за перший.

Загалом ситуація з навчанням більш-менш стабілізувалась – я навчився правильно лінуватися. Тобто я досі такий же лінивий, як і був раніше, проте піки ліні припадають лише на ті моменти, коли я не маю великої зайнятості. Думки, що я б міг вибитись в круглі відмінники швидко зникають, коли я згадую, що на то треба витрачати більше часу і сил.

Єврореволюшин: Частина 2

написав Владислав Мислінський

Станом на зараз ми маємо вечір 8 грудня 2013 року. Сьогодні відбувся один із наймасштабніших майданів в історії країни. По відчуттях моїх власних і представників ЗМІ, сьогодні на центральній площі нашої столиці було ще більше людей, ніж тиждень тому - 1 грудня. А судячи з наступного відео, можна з впевненістю сказати, що було не менше одного мільйона людей.

Єврореволюшин

написав Владислав Мислінський

Я сам дивуюсь, що це пишу, бо зазвичай взагалі не висвітлюю політично-актуальні події в себе на блозі. Але хочеться таки сказати пару слів.

Що ми маємо станом на 1 грудня? Ще з того тижня розпочалися мирні акції протесту в багатьох містах України. В п’ятницю був день «Ікс» і угода про асоціацію не була підписана Президентом. Проте люди розходитись не збирались і продовжували свій мирний мітинг. В ніч на суботу Президент приймає ну дуже вже поганеньке рішення і Майдан розганяють беркутята, при цьому використовуючи дубінки і ноги.

Далі уявити реакцію громадськості не складно і все пішло по прогнозованому сценарію. З партії Регіонів почали масово виходити депутати, зокрема Богословська та Жванія. Азіров та Яник публічно відхрестилися від своєї причетності до розгону майдану, хоча всім зрозуміло, що саме вони були коренем цього рішення.

Свій бізнес в Україні

написав Владислав Мислінський

У вас багато знайомих, які не хочуть працювати на «дядю»? У мене багато. Переважна більшість людей сьогодні – це офісний планктон, який тільки жаліється на умови праці, але не приймає жодних рішень для покращення свого становища.

Сучасна робота – це глибоко замасковане рабство в минулому. Ви працюєте і отримуєте копійки, які вистачає на їжу та воду. Інколи ви отримуєте на їжу, воду та видовища і життя вже не здається таким поганим. Ну і найвищий клас рабів отримує гроші на все вище перелічене та різні предмети розкоші. Але хоч рівень життя у них дещо вищий, рабами вони однаково залишаються.

Про розподіл часу та мотивацію

написав Владислав Мислінський

Людство поділило реальність на часові відрізки не просто так. Інколи хочеться, щоб часу було більше. Щоб в добі було не 24 години, а 48. Може тоді б ми встигали більше робити? Навряд.

Успішні люди – це виключно ті люди, які вміють розподілити свій час. Хоча не завжди, бо якщо взяти у приклад людей творчих професій, то вони можуть роками нічого не робити, а потім за тиждень видати якийсь шедевр. Та їх потрібно відкинути, там все більше залежить від таланту та натхнення.

А що робити простим людям, які хочуть досягнути успіху у якійсь галузі? Більше двох років тому я писав статтю на тему, що за розкладом жити дуже складно. І що я покинув свої численні спроби якось організувати свій час.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора