Думки вголос

Люди самі не знають чого хочуть

написав Владислав Мислінський

За кілька років моєї вебмайстерської діяльності я два рази пробував себе в ролі фрілансера. Перший раз це сталось чисто випадково і в мене замовив сайт один бізнесмен із Росії. Між іншим, він виявився досить хорошою людиною і мені було приємно мати з ним справу, проте через деякий час він кудись просто зник. Перед цим говорив, що у нього проблеми зі здоров’ям, тож невідомо чи він взагалі ще живий.

Кінець третини літа

написав Владислав Мислінський

Червень підійшов до закінчення зовсім швидко. Технічно в мене була сесія майже весь місяць, але фактично я все рівно нічого не робив. Зате сесію таки здав і все за першим разом, що вже радує.

По роботі сильних здвигів нема. Є бачення того куди треба далі рухатись, але нема якогось поштовху. Зате за місяць появились інші зміни в житті.

Починаєм літо 2014

написав Владислав Мислінський

Літо розпочалося шалено. З навчанням поки все йде легко і за планом. Отримав допуски з усіх екзаменів, отримав заліки і недавно захистив курсову роботу. На жаль, розклад екзаменів простягається аж до 23 червня, тому тільки після цієї дати я буду по-справжньому вільний. Я взагалі був би не проти здати все в один день і забути про університет до кінця літа.

Трохи мотивації і планів на літо

написав Владислав Мислінський

В кожної людини буває такий період, коли вона хоче просто покорити всі вершини, але не знає що для цього треба робити. А буває і так, що людина знає, що потрібно робити, але вперто далі лежить на дивані. От в мене ці два стани чередуються.

Потрібно іноді просто взяти волю в кулак і піти працювати. Працювати над собою, над якимось проектом, над якоюсь ідеєю, але працювати. Бо можна просто нічого не робити і себе картати.

Один із чинників успіху для мене є відсутність сну. Взагалі сон – це найгірший спосіб проводження всього життя. Але сон в певній мірі і найприємніша річ в світі. Тому поки я знайшов баланс у тому, що по буднях сплю мінімально, а на вихідних вирубуюсь. Хоча інколи організм здає позиції і вирубується вже днем п’ятниці. Я знаю, що нестача сну негативно відображається на загальному здоров’ї, але треба чимось жертвувати.

Сповідь пішохода

написав Владислав Мислінський

Всі чоловіки з глибокого дитинства запрограмовані на фанатизм від авто. Все-таки, автомобіль – це один з найбільших винаходів людства. Хоч тепер вже 2014 рік, але досі автомобілі не обросли крилами і автопілотом. Хоч автопілот вже і є від Google, проте на його впровадження піде ще чимало років.

Людина, яка не сиділа за кермом, ніколи не зрозуміє відчуттів при водінні машини. Це дивне відчуття легкості і захоплення, адже ти легким натиском ноги приводиш у рух півторатонний шматок заліза. А коли це ще й твоє авто, то відчуття ще кращі. Хоча звідки мені знати, адже в мене нема автомобіля.

Думки початку травня

написав Владислав Мислінський

Це буде чергова стаття ні про що. Тому можете сміливо тицяти хрестик на вкладці з моїм блогом. Я серйозно.

Так-от. Останні кілька місяців ми всі просинаємось вже не в Україні, а в гарячій точці Східної Європи. В це важко повірити, це важко було уявити ще якихось 6 місяців тому, але це правда. Тепер треба миритись із фактами і виживати.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора