Думки вголос

Поради кандидатам в депутати

написав Владислав Мислінський

 

В цю неділю в нас вибори в ВРУ, тобто ми вибираємо кому із своїх співвітчизників дати змогу збагатитися ще більше. На ці вибори всі покладають якісь величезні надії, типу якщо у нас замість 450 козлів у раді, буде 450 баранів – то країна раптом стане процвітаючою.

Про чорний дим і осінь

написав Владислав Мислінський

«Вчора прокинувся так рано, у вікно поглянув

Якщо за обрієм чорніє дим, значить не все погано»

Так починається перша сольна пісня Фріла. Якщо не знаєте, хто такий Фріл, тоді можна пояснити, що він – половина колишньої вже групи «На відміну від», краща половина. Дуже жаль, звичайно, що група вже нічого не випускає при всій своїй легендарності серед моїх однолітків. Але вже радий і на тому, що пацани окремо стараються щось випускати. Якщо Беляєв пішов російсько-попсово-роковим шляхом, який «так собі», якщо чесно, то Фріл вернувся до «істоков» і випустив ліричну пісню «Чорний дим». Правда, я сподіваюсь, що він буде розбавляти серйозні пісні і дурними «гонськими», у стилі групи.

Та взагалі я не можу присвячувати цілу статтю Фрілу і його творчості, тому розкажу ще щось.

Навіть тоді писав я краще

написав Владислав Мислінський

А поки Франківськ тимчасово перетворився на Лондон, можна трохи позгадувати минуле. Рівно рік тому я написав пост, у якому жалівся на прихід холодів. Цього ж року ситуація майже та сама – під кінець вересня та на початку жовтня температура різко впала.

Вірус Ебола - загроза людству?

написав Владислав Мислінський

Всі, хто колись хоч раз грав гру PlagueInc, зараз напружено спостерігають за ситуацією з вірусом Ебола. Назва вірусу трохи дивакувата, але від цього не менш загрозлива. Наші ЗМІ зараз настільки фаршируються матеріалами про хід АТО, що про інші загальносвітові глобальні новини інколи просто забувають.

Тож коротко в курс справи. Вірус Ебола поширився в Західній Африці з початку цього року. Вірус не новий, проте це найпотужніший спалах за весь час. Відмічу, що за 2013 рік взагалі жодного зареєстрованого випадку не було. Проте раніше інколи спалахували невеликі епідемії.

Останній день липня

написав Владислав Мислінський

важка наркоманія

Сьогодні щось взагалі ніяк. Маю хоч щось написати, щоб виконати план «не рідше одного разу в тиждень», але нічого не спадає на думку. Але коли просто починаєш писати від себе, то вже йде якось легше. А то сидиш, придумуєш якісь яскраві метафори, складаєш історії, чуть не цілу книгу пишеш, а потім все видаляєш, бо все не те.

Якщо розповісти просто, то сьогодні останній день липня, а це означає, що канікул залишається все менше. Ходять чутки, що через економію енергоресурсів семестр може початись навіть ще швидше – у 20-х числах. Цього року, мабуть, теж будемо вчитись по суботах, щоб зимою не розтрачати дорогоцінний російський газ.

Краще поганий мир, ніж хороша війна

написав Владислав Мислінський

Війна стала предметом спекуляцій вже досить давно. Багато людей сумують через те, що Європа недостатньо тисне на Путіна, але Європу можна зрозуміти. Енергетична залежність від Росії досить сильна і закривати на це очі не можна.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора