Думки вголос

Коли людина починає відчувати себе блогером?

написав Владислав Мислінський


Таке, здавалося б, просте запитання… Але ні. Здається відповідь теж проста: коли починає писати. Але ця відповідь невірна. Ну створила людина блог, ну почала писати в блог статті… Це ще не робить її блогером. Чисто моя думка полягає в тому, що людина перетворюється на блогера, коли відчуває віддачу від відвідувачів. Коли я бачу, що мої пости читають та ще й коментують  я усвідомлюю себе блогером. Нехай і невеличким блогером у світі інших відомих і популярних блогерів, для яких мої відвідувачі – крапля в морі, але блогером. Саме це є основним стимулом для блогера. Хоча стимул частково залежить від характеру та амбіцій. Для когось сто відвідувачів в день – це мало, адже він розраховує отримувати прибуток, а не задоволення. А для когось і десяти вистачить для зігрівання серця. Тепер можна робити висновки про більшість людей.

А може хату продати заради понтів?

написав Владислав Мислінський

Нещодавно я вже писав про соціальну мережу вконтакті. Тепер я опишу як вконтакті жере наші гроші. Здавалося б невинна ні в чому соціальна мережа, якій достатньо заробляти на розміщені реклами. Але ж ні! Потрібно придумати свою «валюту» та цілком непотрібні речі, які за неї продавати. Мова йде про славнозвісні «голоси». Разом із голосами з*явилась і мода на них. Тепер можна бути крутішим за друзів всього за кілька десятків гривень! Ну порадувався тиждень і тут бачиш, що друзі теж на таке діло не жаліють грошей. І тут починається… Кілька років тому в програмі ТСН вийшов репортаж про те, як підліток(з України), взявши мамин «безлімітний» робочий мобільник наслав платних смс заради голосів на кілька десятків тисяч гривень! Звичайно, тепер матір безоплатно працює на роботі, щоб покрити борги. Це ж яким треба бути придурком!

Блоги вимруть?

написав Владислав Мислінський


Найближчим часом блоги у такому вигляді, як сьогодні можуть вимерти. Давайте поміркуєм логічно. Блоги як такі залишаться назавжди, але зміниться форма їх ведення. Щороку доступ в Інтернет отримують все більше людей, а разом з цим покращуються умови надання Інтернету. Тобто років через 10-20 всі будуть мати високошвидкісний безлімітний Інтернет, до того ж безпровідний. А зважаючи на те, що пересічний Інтернет-юзер досить лінивий по натурі(в принципі, як і всі жителі планети), то щоразу люди будуть знаходити все легші способи надання інформації. Здається, що може бути легше за прочитання матеріалу? А я вам нагадаю про таке явище, як подкасти та відео-подкасти. Це особливі способи ведення блогу. Подкаст – це блог, у якому замість записів публікуються звукові доріжки з усією потрібною інформацією. Відео-подкаст – це блог, у якому до звукової доріжки відповідно додається відео. Проаналізувавши всі дані, я зрозумів, що саме за такими блогами – майбутнє.

Куди дівати гнів?

написав Владислав Мислінський


Складна штука психологія. За тиждень накопичується стільки негативу, що потрібно його кудись дівати. Давайте розглянем найпопулярніші способи:

Вконтакті – зло?

написав Владислав Мислінський


Багато моїх знайомих не зареєстровані в цій соціальній мережі. На моє запитання відповідають одною фразою – «Вконтакт – зло». Більше непокоїть не це, а те, що більшість цього не усвідомлюють. Я зареєструвався вконтакті досить давно, за тодішньою течією. Що позитивного я там побачив?


  •         Легко та швидко можна знайти будь-кого, навіть людей, з якими в дитинстві в            одній  пісочниці грався
  •         Велитенська кількість відео та музики.
  •         Непогана рекламна площадка
  •         Зручно дізнаватися про останні новини із тематичних груп

Для щастя потрібні гроші?

написав Владислав Мислінський


Часто чую фрази «Не в грошах щастя» і «Гроші псують людей». Чи так це є насправді? Давайте розберемося. Суспільство ще з древніх віків були поділено на багатих та бідних. Це основна ознака капіталістичного суспільства. Що нам дає капіталізм? Капіталізм дає рівні шанси всім на потрапляння у верству бідних чи багатих. Нещодавно проглянув документальний фільм «Капіталізм. Історія любові», досі не зрозумів при чому там любов, але фільм сам по собі цікавий. У стрічці наводять факти, що 3% населення США(та й в інших країнах аналогічно) володіють статками, які більші за всі статки решти 97% населення. У фільмі різко критикується сучасний капіталізм, через високі ризики різноманітних криз та складну систему управління, що призводить до ще більшої прірви між багатими та бідними. Наводилася статистика, що середньостатистичний громадянин США має за своє життя боргів на понад 100 тисяч доларів. Але основною перевагою капіталізму є те, що у кожного є шанс перейти з тих 97% в ті 3%. Описувати саму цю систему можна довго, але зараз поговоримо про гроші та щастя.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора