Думки вголос

З крайності в крайність

написав Владислав Мислінський


Вибачайте, що довго не писав. Досить загружені видались дні! Багато нагрузки в школі (ахахах, нагрузка...в школі...ахаха*) ці останні тижні, в Інтернеті брав участь в сильно задротському престижному конкурсі, який таки виграв :). Справи в ГГЛ йдуть чудово! Також цього тижня мій тематичний блог повністю вийшов з-під фільтру гугла! Цього я чекав 3 місяці! Висновок простий - не попадайтеся на фільтр :). Та тепер блог почав виходити на високі позиції в гуглі, чому я досить радий! Якщо до фільтру в день було в середньому 5-7 переходів з гугла, то останні дні 30-40! Але не знаю, чи довго гугл так любитиме мій блог.

Школа закінчується скоро, а плани на канікули мене страшать... Збираюсь ціле літо готуватись до ЗНО (ахаха, ну сильно ти підготувався, що поступив на платне в юридичний, лол). З ГГЛ працювати продовжу, блоги наповнятиму, але кількість часу, проведеного в Інтернеті доведеться суттєво скоротити.

Постараюсь за вихідні написати пару корисних (не те, що ця) статей і викласти на блог! Буду вдячний, якщо ви підпишетесь на оновлення блогу!

* - додано 10 березня 2014 року

А вони вміють робити щось своє?

написав Владислав Мислінський

Відверто кажучи, мені начхати на всі ті популярні російські серіали, які не обговорює хіба лінивий. Та раніше я дивився інколи ті серіали, нічого не підозрюючи! Вчора, пізно вечером, я переключив на 1+1 та побачив доволі знайому картину. Багатьом відомий серіал "Щасливі разом" зі своїми Букінами... От наткнувся вчора на чисту копію цього серіалу з америки. Спеціально додивився серію до кінця, і зрозумів, що 99% серіалу збігаються. Спочатку подумав, що це американці вкрали в росіян серіал і крутять в себе на телебаченні, а сьогодні поглянув у всезнаючу вікіпедію, яка каже, що "Одружені ... та з дітьми (англ. Married... with Children) — американський комедійний телесеріал. З 1987 по 1997 було знято 262 серії. 8 разів номінувався на премію «Еммі» і 7 разів на «Золотий глобус». У Росії з 2006 року виходить його російський варіант «Щасливі разом»."

Вбити синичку, чи вбити дупутата

написав Владислав Мислінський

вбити синичку, вбити дупутата

Ось таким цікавляться українці... Якщо причин для вбивства Януковича, людини чи "дупутата" знаходиться чимало, то вбивство синички викликає занепокоєння.

вбити синичкуОт як можна таку красу вбити? І це не помилка гугла, а реальна популярність цього запиту! Про "дупутата" все ясно - існує така популярна гра, про те, що Путін наказав вбити Качинського теж ясно - про це вже рік говорять. Янукович впевнено тримається на першій позиції :-). А от про синичку вони загнули... Що з моральністю наших людей? Буду й надалі моніторити підказки пошуку...Якщо знайду ще щось цікаве - відпишуся, а наразі давайте думати, чим так завинила синичка українським громадянам.

Всього по трошки...

написав Владислав Мислінський

Цей тиждень виявився досить результативним для мене. Я виконав замовлення на створення сайту і мої капітали трішки зросли :). Тепер почав роботу з двома перспективними партнерськими програмами. Коли отримаю перші виплати - обов*язково відпишусь.

Тепер щодо сео-експеременту. Колекція дуфолов блогів і надалі зростає. Також до цієї колекції додаю трастові сайти, форуми та білі каталоги.

Сьогоднішній апдейт тИЦ цьому блогу ще не подарував завітної десяточки, але все до того йде. До того ж, до кінця сео-експеременту залишилось ще два місяці. Зате інший мій блог отримав свою десяточку, яку перед цим яндекс у нього вкрав забрав.

Тепер трішки статистики по зовнішніх посиланнях. Тематичний блог отрима 10 тиц при такій кількості зовнішніх посилань на сторінки сайту: Сайтів, що посилаються,: 37, зовнішніх посилань (приблизно): 555 (дані на 28.04.2011р.)

А цей блог ще не отримав 10 тиц при такому розкладі: Сайтів, що посилаються,: 25, зовнішніх посилань (приблизно): 93 (дані на 28.04.2011р.)

Це при тому, що на перший блог я кілька місяців тому закуповував посилань в ГГЛ на загальну суму близько ста гривень. Після попереднього апдейту я не нарощував масу посилань. Чому мені дали 10 тиц? Бо той блог пройшов в каталог ДМОЗ та отримав кілька додаткових хороших беків.

Цей блог наразі просувається згідно сео-експеременту, хоч є велика спокуса закупити на нього посилань :). Але цього робити я не буду!

До того ж, в мене останнім часом є безліч вільного часу через всілякі свята та вихідні, тому я постараюсь частіше писати в блог, хоч ідеї мене останнім часом не відвідують.

Всім успіху і вдало провести травневі свята!

Що таке щастя?

написав Владислав МислінськийПам"ятаю, як в початкових класах школи у нас часто проводились організаційні уроки у класного керівника чи шкільного психолога, де нас часто питали «Що таке щастя?». У підручнику з основ здоров"я було чітко написано – «Щастя – це сукупність фізичного, морального та духовного здоров"я».

Тепер щоразу переконуюсь, що це бредятина повна. З першого погляду твердження здається правильним, але це не так.

«Ти» чи «Ви»? Правила етики в Інтернеті

написав Владислав Мислінський

Знаю, що сьогодні веселий день, але тему вибрав я серйозну :). Кожен Інтернет-користувач рано чи пізно стикається з проблемою звертань в мережі. З однієї сторони лунає фраза «В Інтернеті всі рівні», а з іншої – «Потрібно мати повагу». Можна часто спостерігати на форумах, що коли один «тикає» іншому, інший може образитись. І часто можна побачити відповіді типу: ти хоч знаєш кому тикаєш? А погортаймо ще кілька форумних сторінок і знаходимо виключно спілкування на Ви і бачимо, наскільки таке звертання ускладнює спілкування. Коли звертаєшся на Ви завжди є якась напруга.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора