Думки вголос

Стосунки між людьми

написав Владислав Мислінський

Лицемірство

Якщо ви не живете на безлюдному острові, то вам потрібні презервативи спілкування з іншими людьми є досить важливою річчю. Є така беззаперечна штука, як соціум... Люди постійно спілкуються. Одні на цьому заробляють мільярди, створюючи соціальні мережі, інші не уявляють свого життя без спілкування. Розмовляти з іншими людьми нам хочеться, бо вони фізіологічно подібні до нас. Також таким чином люди тікають від своїх внутрішніх(душевних) проблем.

Спілкування не відбувається виключно за допомогою розмови. Багато людей спілкуються нетрадиційно через свої фізичні вади, а також через науковий прогрес люди надають перевагу інтернету. Це просто фізична і психологічна потреба людини - спілкуватись.

Та я щось захопився і розповідаю вам про те, що всі давно знають... Перейдемо далі. Чому людині потрібно вміти правильно спілкуватись? Бо при навчанні, влаштуванні на роботу це може грати основну роль. Не завжди правильно висловлювати свою думку, адже це може вам тільки нашкодити.

Українська блогосфера? Красива обгортка з гниллю всередині

написав Владислав Мислінський


Сиджу зараз сам з нетбуком в руках…на годиннику 1.03 ночі. Видалась вільна хвилина, тому пишу…

От і хочу зараз написати про те, над чим думаю вже довгий час. А саме про українську блогосферу. Вже минув рік, як я став активним учасником цього міні-суспільства. Але давайте все спочатку.

Як побороти ненависть?

написав Владислав Мислінський


Щодня ми зтикаємось з ненавистю. Це природньо, це нормально, це звично. Люди ненавидять багато речей – інших людей, предмети, запахи, країни, національності. Ненависть виникає у кожного, яким би він спокійним не був по життю.

Роботів замовляли?

написав Владислав Мислінський

Влітку цього року я опублікував статтю про майбутнє робототехніки. Тоді я скептично поставився до можливостей роботів та до їх поширення. Та зовсім недавно наткнувся на дуже цікаве відео:

Виявляється, є така компанія - Boston Dynamics, яка спеціалізується на розробці роботів. Остання їхня розробка - PETMAN, яку ви можете бачити на відео.

Як НЕ боротися з лінню - наглядний приклад

написав Владислав Мислінський

Ех, народ...Щось я зовсім розлінився. Саме тоді, коли треба налягати на науку, я б"ю байдики. Пропаща я людина, проте не все так погано.

За цей час в мене виникли безліч ідей. От інколи потрібно щось придумати, а от не йде і все... А тут просто наплив ідей. Я вже й почав їх записувати, щоб мати на майбутнє. Розповідати вам не буду, бо ви народ такий, що запросто все собі привласните.

Святкую "майже повноліття" - мені вже 17 років

написав Владислав Мислінський

Сьогодні, 7 жовтня мені виповнюється 17 років. Не скажу, що це якась значна дата. 16 років - отримання паспорта, отже є що святкувати. 18 років - повноліття, отже теж непогане свято. А тут вам 17...ні риба, ні мясо =)

Грандіозних планів в мене нема, хоч День народження - це завжди приємно, що б там не казали. Багато людей зараз подумають "школоло...", та ви забуваєте, що самі такі були :).

Отже дякую всім, хто мене привітав та дякую всім, хто не привітав :) Вибачайте, що зараз так рідко пишу в блог - навчання...щоб його...


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора