Думки вголос

Останній місяць

написав Владислав Мислінський


Отже, сьогодні в нас 19 квітня 2012 року. Рівно через місяць - 19 травня, я буду здавати своє перше ЗНО з географії. Останнє ЗНО з історії України і його я здам 1 червня. Наразі в мене надзвичайно велике бажання заснути та проснутись вже 2 червня.

Отже, враховуючи те, що моя підготовка до ЗНО досі була лише в лапках...точніше її фактично й не було, я зроблю надзвичайні зусилля в ці, останні 30 днів, щоб заставити себе повчитись. Звичайно, з одного боку, якщо я не поступлю, то буду мати рік свободи і робитиму що хотітиму(тобто нічого), але з іншого боку чим швидше вступлю, тим швидше закінчу.

Шукаєм щастя за кордоном?

написав Владислав Мислінський


Листав я сьогодні вранішні новини і наткнувся на красиву статистику, що 80% українських студентів готові проміняти Україну на роботу за кордоном. При реальному розкладі я б не здивувався, якби було й 99%.

Тепер трохи мої думки в цю тему. З одного боку я особисто ніколи б не відмовився, якби мені за кордоном пропонували високооплачувану роботу та інші плюшки. А от з іншого боку мені образливо за Україну і хочеться залишитись та допомогти їй стати на ноги.

Псевдопатріоти? О, так. Їх безліч.

написав Владислав Мислінський

Знаю, що тягну на рекорд по кількості публікацій у день, проте почитайте наступне. Як вам всім відомо, в УАнеті діє хороший проект - гуртом. Це типу сайт, де всі все завантажують виключно україномовне. Ну і я там теж досить давно зареєстрований і стараюсь дивитись фільми тільки звідти.

Вчора на одному з форумів виникла дискусія щодо того, що фільм "Примарний вершник 2" транслюється російською. Особисто я за кілька годин до того пішов у кіно на цей фільм, нічого не підозрюючи. Ніде не було вказано, що фільм озвучений російською. Така озвучка дещо зіпсувала враження від фільму, тому я висловив це у темі, де розпочалась дискусія.

Жебраки: життя не для всіх однаково райдужне

написав Владислав Мислінський


Суспільство від самого зародження почало ділитись на багатих та бідних. Це правильно, це нормально. Я б хотів сьогодні висловити свою точку зору на таке явище, як жебрацтво.

Мій прогноз майбутнього: 2012, 2017

написав Владислав Мислінський


Сьогодні мені прийшла ідея написати прогноз на майбутнє. Скажімо, якщо я буду вести цей блог, поки живу, а жити я збираюся довгенько, то мої прогнози можна буде звірити через певний час.

Прогноз буде робитися на різні сфери незалежно від моєї компетентності у тому чи іншому питанні.

Щоб довго не чекати, та щоб було цікавіше, я розбив прогноз на різні терміни. Я б хотів зробити таку традицію: писати на початку кожного року прогнози і по ходу діла бачити, чи вони збудуться. Так як я вже пропустив початок цього року, я напишу зараз. А також напишу один довгостроковий прогноз на 5 років. Також напишу прогноз на 10 років, але вже в іншій статті. Отже!

Революції тепер відбуватимуться онлайн?

написав Владислав Мислінський


Зазвичай я стараюсь утримуватись від коментування різних онлайн-скандалів, проте не цього разу. Як ви вже зрозуміли, річ йде про закриття файлообмінника ЕХ.UA. Наче і не мега подія, проте влада явно не сподівалась на таку бурхливу реакцію людей.

Давайте по-порядку: 31 січня припинив роботу найпопулярніший файлообмінник EX.UA. Як пояснює міліція - було порушено кримінальну справу через піратський контент через звернення крупних компаній(Microsoft, Adobe). 


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора