Думки вголос

Мій прогноз майбутнього: 2012, 2017

написав Владислав Мислінський


Сьогодні мені прийшла ідея написати прогноз на майбутнє. Скажімо, якщо я буду вести цей блог, поки живу, а жити я збираюся довгенько, то мої прогнози можна буде звірити через певний час.

Прогноз буде робитися на різні сфери незалежно від моєї компетентності у тому чи іншому питанні.

Щоб довго не чекати, та щоб було цікавіше, я розбив прогноз на різні терміни. Я б хотів зробити таку традицію: писати на початку кожного року прогнози і по ходу діла бачити, чи вони збудуться. Так як я вже пропустив початок цього року, я напишу зараз. А також напишу один довгостроковий прогноз на 5 років. Також напишу прогноз на 10 років, але вже в іншій статті. Отже!

Революції тепер відбуватимуться онлайн?

написав Владислав Мислінський


Зазвичай я стараюсь утримуватись від коментування різних онлайн-скандалів, проте не цього разу. Як ви вже зрозуміли, річ йде про закриття файлообмінника ЕХ.UA. Наче і не мега подія, проте влада явно не сподівалась на таку бурхливу реакцію людей.

Давайте по-порядку: 31 січня припинив роботу найпопулярніший файлообмінник EX.UA. Як пояснює міліція - було порушено кримінальну справу через піратський контент через звернення крупних компаній(Microsoft, Adobe). 

Стосунки між людьми

написав Владислав Мислінський

Лицемірство

Якщо ви не живете на безлюдному острові, то вам потрібні презервативи спілкування з іншими людьми є досить важливою річчю. Є така беззаперечна штука, як соціум... Люди постійно спілкуються. Одні на цьому заробляють мільярди, створюючи соціальні мережі, інші не уявляють свого життя без спілкування. Розмовляти з іншими людьми нам хочеться, бо вони фізіологічно подібні до нас. Також таким чином люди тікають від своїх внутрішніх(душевних) проблем.

Спілкування не відбувається виключно за допомогою розмови. Багато людей спілкуються нетрадиційно через свої фізичні вади, а також через науковий прогрес люди надають перевагу інтернету. Це просто фізична і психологічна потреба людини - спілкуватись.

Та я щось захопився і розповідаю вам про те, що всі давно знають... Перейдемо далі. Чому людині потрібно вміти правильно спілкуватись? Бо при навчанні, влаштуванні на роботу це може грати основну роль. Не завжди правильно висловлювати свою думку, адже це може вам тільки нашкодити.

Українська блогосфера? Красива обгортка з гниллю всередині

написав Владислав Мислінський


Сиджу зараз сам з нетбуком в руках…на годиннику 1.03 ночі. Видалась вільна хвилина, тому пишу…

От і хочу зараз написати про те, над чим думаю вже довгий час. А саме про українську блогосферу. Вже минув рік, як я став активним учасником цього міні-суспільства. Але давайте все спочатку.

Як побороти ненависть?

написав Владислав Мислінський


Щодня ми зтикаємось з ненавистю. Це природньо, це нормально, це звично. Люди ненавидять багато речей – інших людей, предмети, запахи, країни, національності. Ненависть виникає у кожного, яким би він спокійним не був по життю.

Роботів замовляли?

написав Владислав Мислінський

Влітку цього року я опублікував статтю про майбутнє робототехніки. Тоді я скептично поставився до можливостей роботів та до їх поширення. Та зовсім недавно наткнувся на дуже цікаве відео:

Виявляється, є така компанія - Boston Dynamics, яка спеціалізується на розробці роботів. Остання їхня розробка - PETMAN, яку ви можете бачити на відео.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора