Думки вголос

Зимові думки

написав Владислав Мислінський


Настав цей час. Час мінусової температури та пагорбів снігу, час гарячого чаю та мандаринок, час теплого одягу та рум"янцю на щоках, час холодних рук та маневрів на льоду. Час зими.

Я люблю зиму. Не так сильно, як осінь, але люблю її більше, ніж весну чи літо. Тільки взимку відчувається той комфорт теплої оселі, коли надворі хуртовина, тільки взимку можна залишитись зі своїми думками наодинці. Красиві візерунки морозу на вікнах... Сніжинки, які ловиш язиком і радієш, як в дитинстві.

Хоч зима і настала ще 2 тижні тому, проте пишу тільки зараз.

Про іслам, Брейвіка та нетерпимість

написав Владислав Мислінський


Враховуючи популярність статті про моє ставлення до релігії, та кількість людей, які підхопили естафету написання постів про релігію, я вирішив написати ще одну статтю, в якій згадати також актуальні на сьогодні події.

Мабуть, у всіх на слуху зараз новина про резонанс, який спричинив фільм "Невинність мусульман". Невеликий, малобюджетний, аматорський фільм спричинив більше галасу, ніж голівудські блокбастери. В ньому висміюють Аллаха та іслам, як релігію в "образливій" формі. Головна думка  фільму також полягає в тому, що показується наскільки іслам войовнича релігія.

Після цього мене дуже порадували ісламісти. Всупереч всім законам логіки вони почали кровопролиття, що надзвичайно "спростовує" суть фільму. Ще один приклад того, що ідіотизму в сфері релігії немає меж.

Моє ставлення до релігії, або чому я можу жити без віри

написав Владислав Мислінський


Буквально кілька годин тому в нас із Володимиром вконтакті пройшла дискусія на релігійну тематику. Після холівару дискусії Акцептор запропонував висловити свої точки зору в блогах. (на то ми і блогери :)

Отже, приймаю естафету після цікавого запису Акцептора. (плюс про це я обіцяв в минулому пості)

Для початку хочу сказати, що дана стаття не покликана ображати почуття людей, які не згідні з моєю точкою зору, в нас в конституції записана свобода віросповідання, тому коріться конституції :)

Віртуальні друзяшки

написав Владислав Мислінський


Хеллоу всім блукаючим по мережі. Сьогодні я б хотів розказати про кількість френдів у соціальних мережах.

Вконтакті я зарегався в далекому 2008 році. З того часу друзів фактично не видаляв і назбиралось їх штук 400 з копійками. Це при тому, що я нікого не додавав, люди мене знаходили самі. І ось тільки кілька місяців тому я вирішив зробити глобальну чистку друзів. Скільки ж невідомих людей було в тому клятому списку. Просто питаєш себе "Хто це в біса такий і звідки я його\її знаю?"

Трішки про літо та життя

написав Владислав Мислінський

Давненько я не писав, проте на це були причини. Для початку всупереч побоювань, літо в мене йде досить непогано. Я б навіть сказав:

Нещодавно повернувся з невеликої поїздки в Космач. Фоточки сюди викладати не буду, бо то страшна морока, можете погортати мою сторінку у ВК - http://vk.com/google_android

Загалом раніше напрягала спека, тепер радують зливи і урагани по всій країні. Взагалі люблю прохолоду.

Став менше дивитись фільмів, більше гуляти. Не знаю, чи це добре чи погано. Проте з початку літа підсів на серіал Декстер і зрозумів, що мої ідеї для серіалів\книг не можуть тепер відрізнитись оригінальністю. Проте про Юліана Мардера я не забув, діло розпочате, тому й писати буду продовжувати. Тільки-от не знаю, чи до кінця літа щось напишу.

А ви вірите в карму?

написав Владислав Мислінський

Останнім часом я підсів на серіал "Мене звати Ерл" по рекомендації друга. В основу серіалу взято колишнього злочинця, який через певні обставини починає вірити в карму і складає список своїх поганих справ. Після чого він починає викреслювати пункти зі списку, якось перекривши добром свої погані вчинки.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора