Думки вголос

Трішки про літо та життя

написав Владислав Мислінський

Давненько я не писав, проте на це були причини. Для початку всупереч побоювань, літо в мене йде досить непогано. Я б навіть сказав:

Нещодавно повернувся з невеликої поїздки в Космач. Фоточки сюди викладати не буду, бо то страшна морока, можете погортати мою сторінку у ВК - http://vk.com/google_android

Загалом раніше напрягала спека, тепер радують зливи і урагани по всій країні. Взагалі люблю прохолоду.

Став менше дивитись фільмів, більше гуляти. Не знаю, чи це добре чи погано. Проте з початку літа підсів на серіал Декстер і зрозумів, що мої ідеї для серіалів\книг не можуть тепер відрізнитись оригінальністю. Проте про Юліана Мардера я не забув, діло розпочате, тому й писати буду продовжувати. Тільки-от не знаю, чи до кінця літа щось напишу.

А ви вірите в карму?

написав Владислав Мислінський

Останнім часом я підсів на серіал "Мене звати Ерл" по рекомендації друга. В основу серіалу взято колишнього злочинця, який через певні обставини починає вірити в карму і складає список своїх поганих справ. Після чого він починає викреслювати пункти зі списку, якось перекривши добром свої погані вчинки.

Останній місяць

написав Владислав Мислінський


Отже, сьогодні в нас 19 квітня 2012 року. Рівно через місяць - 19 травня, я буду здавати своє перше ЗНО з географії. Останнє ЗНО з історії України і його я здам 1 червня. Наразі в мене надзвичайно велике бажання заснути та проснутись вже 2 червня.

Отже, враховуючи те, що моя підготовка до ЗНО досі була лише в лапках...точніше її фактично й не було, я зроблю надзвичайні зусилля в ці, останні 30 днів, щоб заставити себе повчитись. Звичайно, з одного боку, якщо я не поступлю, то буду мати рік свободи і робитиму що хотітиму(тобто нічого), але з іншого боку чим швидше вступлю, тим швидше закінчу.

Шукаєм щастя за кордоном?

написав Владислав Мислінський


Листав я сьогодні вранішні новини і наткнувся на красиву статистику, що 80% українських студентів готові проміняти Україну на роботу за кордоном. При реальному розкладі я б не здивувався, якби було й 99%.

Тепер трохи мої думки в цю тему. З одного боку я особисто ніколи б не відмовився, якби мені за кордоном пропонували високооплачувану роботу та інші плюшки. А от з іншого боку мені образливо за Україну і хочеться залишитись та допомогти їй стати на ноги.

Псевдопатріоти? О, так. Їх безліч.

написав Владислав Мислінський

Знаю, що тягну на рекорд по кількості публікацій у день, проте почитайте наступне. Як вам всім відомо, в УАнеті діє хороший проект - гуртом. Це типу сайт, де всі все завантажують виключно україномовне. Ну і я там теж досить давно зареєстрований і стараюсь дивитись фільми тільки звідти.

Вчора на одному з форумів виникла дискусія щодо того, що фільм "Примарний вершник 2" транслюється російською. Особисто я за кілька годин до того пішов у кіно на цей фільм, нічого не підозрюючи. Ніде не було вказано, що фільм озвучений російською. Така озвучка дещо зіпсувала враження від фільму, тому я висловив це у темі, де розпочалась дискусія.

Жебраки: життя не для всіх однаково райдужне

написав Владислав Мислінський


Суспільство від самого зародження почало ділитись на багатих та бідних. Це правильно, це нормально. Я б хотів сьогодні висловити свою точку зору на таке явище, як жебрацтво.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора