Різне

Uncategorised

Встраиваемая духовка: разные роли одного прибора

написав Владислав Мислінський

встроенная духовкаСовременное многообразие бытовой техники позволяет создавать уникальные дизайн-проекты кухонного пространства. В то время как холодильник, стиральная или посудомоечная машина будут полностью скрыты за фасадами гарнитура, встроенная духовка частично остается на виду.

Литые диски

написав Владислав Мислінський

На сегодняшний момент наличием литых колес редко кого-то удивишь. Однако пару десятилетий назад это было очень дорогим удовольствием. О таких дисках мечтали почти все люди, которые имели легковые машины.

Як вибрати поличний стелаж для квартири або будинку?

написав Владислав Мислінський

Для організації зберігання речей, інструментів, книг, різних виробів в будинку або квартирі можна використовувати різні меблі. Найбільш оптимальний варіант - стелажі для дому поличного типу, виготовлені на основі металевої рами. Це надійні, стійкі, довговічні конструкції, які в порівнянні з традиційною дерев'яними меблями обійдуться дешевше. Розглянемо докладніше особливості вибору та застосування стелажних конструкцій для житлових об'єктів.

Як вибрати літні шини для автомобіля?

написав Владислав Мислінський

Відоме народне прислів'я радить готувати влітку сани, а взимку - віз. Адаптувавши її до сучасних реалій, отримаємо рекомендацію своєчасно подбати про підготовку автомобіля до зміни сезонів. Напередодні теплої пори року варто подумати про придбання хорошою літньої гуми, особливо якщо попередній комплект прослужив Вам не один рік. Ми розповімо, як вибрати літні шини, на що звернути увагу і як уникнути поширених помилок.

Як правильно вибирати друкарню?

написав Владислав Мислінський

Як підібрати друкарню? - це питання з'являється відразу, як тільки виникає необхідність в поліграфічних послугах.

Декоративні штукатурки: все, що потрібно знати

написав Владислав Мислінський

Декоративні штукатурки також називають структурними (або фактурними) за їх неоднорідний склад. Що ж таке декоративні штукатурки і чому вони стали такі популярні?

Як вибрати красиву нижню білизну: корисні поради

написав Владислав Мислінський

Кожна дівчина чи жінка любить нижню білизну. Це, свого роду, друга шкіра, яку потрібно носити, щоб виглядати красиво і комфортно. Який керівний принцип при виборі?


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора