Цікаві ресурси. 2 Випуск

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 2486

Я нарешті дозрів до другого випуску «цікавих ресурсів». Але наразі трішки офтопу: я дуже задоволений трафіком на цей блог. Відвідувачі активні, читають, коментують, що не може не радувати. А тепер ближче до справи.

  •         ПДН. (точна адреса http://194.44.221.30:8180/index.jsp)«Програма дистанційного навчання» - цей «сайт» навіть немає людського домену та нормального оформлення, але буде надзвичайно корисним для майбутніх студентів. Ця сторінка дозволяє проходити ЗНО в онлайн режимі. Інтерфейс зручний та простий. Найкраще, що тут не вимагають ніяких реєстрацій, верифікацій, платних смс, тощо. Тестування доступне з усіх торішніх предметів. Також можна поглянути після результатів на правильні відповіді.
  •         Владометр. На цей ресурс я наткнувся буквально нещодавно. Вразила сама оригінальна задумка: стеження за виконанням обіцянок нашою владою.  Цікаво та з гумором політики поділені на «святих» і «чортиків». Сайт досить молодий, а вже завоював велику прихильність публіки. Дивно, що при нашій владі такий сайт ще не закрили.
  •          МейнАйпі. А цей сайт буде дуже корисним для вебмайстрів. Він дозволяє вимірювати точний розмір веб-сторінки, не заходячи на неї. Результати зручно розбиті на категорії: розмір html, розмір css, розмір графіки, загальний розмір. Це найточніший вимірювач з усіх, які я зустрічав. Працює швидко та здатен осилити будь-які сторінки.
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора