Свій бізнес в Україні

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1293

У вас багато знайомих, які не хочуть працювати на «дядю»? У мене багато. Переважна більшість людей сьогодні – це офісний планктон, який тільки жаліється на умови праці, але не приймає жодних рішень для покращення свого становища.

Сучасна робота – це глибоко замасковане рабство в минулому. Ви працюєте і отримуєте копійки, які вистачає на їжу та воду. Інколи ви отримуєте на їжу, воду та видовища і життя вже не здається таким поганим. Ну і найвищий клас рабів отримує гроші на все вище перелічене та різні предмети розкоші. Але хоч рівень життя у них дещо вищий, рабами вони однаково залишаються.

Успішну економіку має просувати вперед дрібний та середній бізнес. Ну це в нормальних країнах. В нашому ж законодавстві все спрямоване на те, щоб ущемити малий бізнес, а крупний бізнес навпаки – має максимально зручні умови для розвитку. Багатші стають ще багатшими, а бідніші – біднішими.

Я навіть не здогадуюсь який шлях мене чекає в майбутньому: можливо я все життя буду протирати штани в офісі і ненавидіти начальника, а може й сам буду тим начальником, якого всі ненавидять. Звичайно, власний бізнес – це відповідально та ризиковано, а робота – це стабільно та безпечно. І саме тут згадується відомий вираз «Хто не ризикує, той не п’є шампанського». У вас може непогано піти власна справа, а одного дня ви просто втратите все, але окрім бізнесу ви також ризикуєте і своєю власністю, зокрема житлом. Ну а без житла сьогодні шлях лише на вокзал.

Нема такого, щоб відразу все пішло гладко – якщо людина береться за власну справу, вона працює набагато більше, ніж на простій роботі, вона стикається із масою різноманітних проблем. До таких проблем людей не готують ні в школі, ні в університеті. Навіть освітня система зомбує людей в напрямок стабільності – бо чим більше робочої сили, тим вона дешевша і тим вигідніше самі знаєте кому.

Хоча, у рідкісних випадках, є така робота, яка приносить одночасно і величезне задоволення і величезні гроші. Проте це винятки з правил, а на них не потрібно розраховувати.

Якщо б мене запитали що я хочу – власний бізнес (який принесе безліч проблем і головну біль), чи стабільну високооплачувану роботу, я б вибрав бізнес. Бо незалежно від складності – бізнес є надзвичайно цікавою річчю. Це неначе азартна гра, де потрібно враховувати безліч моментів і тільки від вас залежить чи станете ви переможцем в кінці.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора