Сповідь пішохода

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1317

Всі чоловіки з глибокого дитинства запрограмовані на фанатизм від авто. Все-таки, автомобіль – це один з найбільших винаходів людства. Хоч тепер вже 2014 рік, але досі автомобілі не обросли крилами і автопілотом. Хоч автопілот вже і є від Google, проте на його впровадження піде ще чимало років.

Людина, яка не сиділа за кермом, ніколи не зрозуміє відчуттів при водінні машини. Це дивне відчуття легкості і захоплення, адже ти легким натиском ноги приводиш у рух півторатонний шматок заліза. А коли це ще й твоє авто, то відчуття ще кращі. Хоча звідки мені знати, адже в мене нема автомобіля.

 

Зате є водійські права, які вже встигли потертися за майже два роки носіння в гаманці. І таким чином я відношусь до багатостраждального класу пішоходів. І позитивні речі в цьому таки є. Я економлю великий мішок грошей щомісяця і я тримаю свій організм у формі. Добре те, що наразі я живу у відносно невеликому Івано-Франківську і всі мої маршрути переважно займають не більше 20-30 хвилин.

Окрім автомобіля в мене немає велосипеда і я не користуюсь громадським транспортом. Велосипед просто нема де тримати, а катання на громадському транспорті мене перетворить в злобного дьорганого шизофреніка. Нещодавно відкрив карти від гугла і вирахував, що щодня я проходжу мінімум 2.8 кілометри. Це до університету і назад. Примітно, що половину цього кілометражу я проходжу максимум за 20 хвилин, а в швидкому режимі і за всі 15 справляюсь.

Скороходіння дуже виручає, але в купі з антипунктуальністю воно дає негативний результат. Антипунктуальність моя в тому, що я завжди приходжу швидше. Пари починаються в 8:30? А чому б не прийти в 8:00? Зустріч на 15:50? Прийдемо в 15:20. А потім стою і чекаю. І ніяк себе не переборю.

Так-от, якби я мав автомобіль, то мої маршрути дещо б спрощувалися і плюс не враховувались би погодні обставини.

Та в нас така чудова країна, де іномарки коштують в два рази дорожче через розмитнення. І просте авто стає елементом розкоші, а не буденною річчю. Так, я можу купити собі якусь розвалюху за трьохзначну суму, але в мене є невелика підозра, що потім в неї треба буде вкласти ще не одну чотиризначну суму, щоб вона їздила.

Є ще таке чудове слово, як кредит. То страшне слово і звучить майже як матюк. Ніколи не брав кредитів і вважаю страшними ідіотами людей, які беруть кредити на побутову техніку/смартфони/телевізори ітд. Єдиний випадок, коли кредит виправданий – ти береш його на бізнес. Тобто на справу, яка в теорії має принести тобі прибутки. А брати в кредит всілякі нові речі і радіти, що вони в тебе є, хоч вони й не твої, то дуже сумно. Люди не враховують, що вони можуть завтра захворіти, їх можуть звільнити, а їхня квартира може згоріти.

Тому ще мінімум 3 роки навчання я буду регулярно нити про відсутність автомобіля, але таки буду далі ходити на своїх двох. Бо наразі в мене інакша пріоритетність причин. Зараз я більше хочу авто через те, що в ньому можна включити улюблену музику і поїхати світ за очі. А от коли авто буде мені потрібне для роботи/бізнесу, тоді вже серйозно задумаюсь над купівлею.

Коментарі   
smyrnov
# smyrnov 22.05.2014, 23:47
:-) купи автомобіль
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 23.05.2014, 15:18
ти завжди радуєш змістовними коментами :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Mrs Anita
# Mrs Anita 12.07.2014, 09:40
Здравствуйте, я місіс Аніта Grava, приватний кредит кредитор, який дає життя часу диктував кредити. Вам потрібен кредит терміново погасити свої борги або вам потрібен кредит, щоб розширити свій бізнес? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Вам потрібен кредит консолідації або іпотеку? шукаю більше, бо ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми кредитуємо коштів фізичних осіб, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребує грошей для оплати рахунків, щоб інвестувати у справі в розмірі 2%. Я хочу використати цю середу повідомити Вам, що ми надаємо надійний і отримувача допомоги і буде готовий запропонувати кредит. Так, зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою:
(anitagrava@live.co.uk)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 12.07.2014, 10:03
лол, ви, спамери, такі кумедні :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора