Редизайн

Написано в Інше
  • Переглядів: 1873

Від початку створення даний блог ні разу не міняв свій дизайн. Тобто три роки дизайну, який мені вже трохи набрид. Ну а ще всякі людішки гнали, що шаблон дніщенський. Ну фіг зна, мені подобався.

І тут раптово настають 5 днів вихідних в моєму рідному універі і я в паніці. Паніка через те, що я забоявся знов за вихідні нічого толкового не зробити. І спонтанно я вирішив освіжити вигляд блогу.

Окрім дизайну я ще й поміняв хостинг. Не те щоб мене не влаштовував німецький умовно-безкоштовний хостинг (до речі, кому треба - оплачений до літа 2015 року, можу віддати), на якому я і зробив свій перший стенд-елоун сайт, просто в мене простоює інший хостинг, на якому величезний функціонал. Саме цей функціонал мені дозволить шось зробити з напастю спамерів на мої сайти, яка почалась кілька місяців тому. Ну і плюс з регулярними бекапами якось спокійніше.

Шаблон я підбирав не дуже довго, тому він і не вирізняється великою оригінальністю. Всі мої потуги його унікалізувати залишилися на рівні перемальованого логотипа. Зате я таки зіткнувся в процесі тестування з однією проблемою.

Якогось фіга в шаблоні не відображались нумеровані списки. Тобто прості списки з крапочками пашуть нормально, а в нумерованих тупо пропали всі цифри. Мене таке неподобство спочатку засмутило – як вже пишете безкоштовний шаблон, то пишіть його грамотно. Але згодом я зрадів, що треба буде копатись в коді, як в старі-добрі часи.

Зараз я вже не згадаю детально як вирулив, але мені прийшлось заглянути в посібники по CSS. Суть в тому, що для тегу <ol> не був прописаний стиль. А стиль треба прописати decimal. Ось таке доволі просте рішення. Загалом програмування – доволі весела річ інколи, жаль, що у мене з цим не склалось.

Загалом якось так. Маю на прикметі ще один шаблон – мінімалістичний, але поки хай цей постоїть. Хоча і готовий до чергової порції критики.

p.s. частково зміна дизайну приурочена до повернення ТИц-у блогу. Промінчики сонця в кінці тунелю, про яке я писав зимою вже настали.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора