Протеїн в спортивному харчуванні: види і ефективність

  • Переглядів: 489

Ні для кого не секрет, що протеїн використовують для нарощування м'язів і скидання зайвої ваги, але що люди тільки не думають про цю спортивну добавку, і на щастя вони не праві, адже протеїн абсолютно безпечний продукт.

Протеїн - це білок, який міститься в молочних продуктах і рибі / м'ясі. Вживаючи ці продукти, ви отримуєте максимум 20 грам білка, якщо приймати протеїновий порошок, то ви отримаєте до 90 грам. У цьому порошку все натуральне і ніякої шкоди від нього немає, єдине, що міститься в цій добавці, крім білка, це замінник цукру. До речі, купить протеин в Киеве ви можете швидко та вигідно на сайті fitnutrition.ua.

Білок - це необхідний компонент, який підтримує тіло в робочому стані. Люди, що не займаються спортом, отримують білок з продуктів харчування, але його надходить дуже мало, менше денної норми. В основному всі вживають продукти, які містять вуглеводи, але від них неможливо отримати білок, тільки жир, який відкладається в тілі. Брак білка погано позначається на організмі людини. У жінок починаються проблеми зі шкірою, волоссям, щоб їх виправити, необхідно збалансувати харчування.

Протеїн буває: м'ясний, сироватковий, рослинний і яєчний. Також потрібно враховувати біологічну цінність білка - вона вказує на якість цього продукту. Найкращі - це сироватковий і яєчний білки, у них 100% цінність. Потім йде рослинний білок з 74% цінності і м'ясної з 75%.

Найпоширеніший протеїн - сироватковий, його можна зустріти в чотирьох формах: казеїн, концентрат, ізолят і гідролізат.

Казеїн засвоюється близько п'яти годин, тому краще приймати його на ніч, ще можна за шість годин до прийому їжі. Існує два види: мицеллярний і казеїнат кальцію. Мицеллярний є дуже дорогим, хоча варто зауважити, що казеїн в принципі не з дешевих.

У концентраті білка міститься максимум 89%, він досить дешевий. Ізолят трохи дорожче, але краще концентрату, білка в ньому 95%, підійде в тому випадку, якщо ви сидите на жорсткій дієті. Гідролізат повністю засвоюється за 15 хвилин, але він дорожче ізоляту, кількість білка може бути до 90%, підійде найбільше для спортсменів. Все протеїнові порошки можна розмішувати молоком, або соком, але не після тренування. Гідролізат потрібно розводити тільки водою, інакше він буде засвоюватися в два рази довше.

Протеїн зустрічається в формі порошку, з якого потім робиться коктейль, 35 грам протеїну розлучається 300 мл води і збивається блендером. Щоб наростити м'язи пийте коктейль два рази на добу (вранці, як тільки прокинулися і після тренування).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора