Прощай, 2011-ий! Привіт 2012-ий!

Написано в Інше
  • Переглядів: 1949


От і підходить черговий рік до завершення. Цього року якось не відчувається передноворічний настрій. Ну не знаю…Можливо тому, що снігу немає, а можливо тому, що людям стало складніше святкувати, коли в країні твориться така чепуха.

Ну але відзначити цю подію потрібно. Що нам приніс 2011 рік? Цунамі в Японії, Фукусіма, переддефолтний стан США, криза в Греції, революції в Єгипті та Лівії, смерть лідера Північної Кореї, народження семимільярдного жителя, вибори в Росії, протести проти результатів виборів в Росії, посаджена Тимошенко – це перше, що я пригадав.

Повинен сказати, що від 2012 року людство чекає дуже суттєвих змін. Одні чекають на катастрофи, кінці світу, а інші – на гармонію у всьому світі та примирення. Нікому не відомо, що нас чекає. Проте я сподіваюсь на якийсь веселий та цікавий сценарії 2012 року, який буде насичений дуже цікавими подіями.

Тепер про більш масштабні речі – про моє майбутнє J. 2012 стане для мене переломним роком. Саме в цьому році я закінчу школу, здаватиму ЗНО, поступлю у ВУЗ(мабуть), стану студентом.

Я обіцяю, що рівно через рік у цей же день(якщо 21 грудня дозволить) я напишу в блог статтю, в якій підсумую 2012 рік, який би він для мене не був.  Щодо долі блогу – плани не змінилися. Буду писати про себе, про життя. Постараюсь писати частіше, буду вдосконалюватись.

 Сподіваюсь, ми всі зустрінемось вже в наступному році живі і здорові і з адекватною кількістю алкоголю в крові J. Бажаю всім весело провести час, згадати про все найкраще, що було з вами в цьому році, пробачити ближнім всі незгоди та зустріти Новий рік з гідністю та хорошим настроєм!


Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора