Про все і ні про що

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1363

Окей, пройшов черговий тиждень мого життя, тому варто щось написати. Тим більш я обіцяв, поставив собі цілі і справно пишу в блог кожного тижня. На рік це має вийти 52 записи, що є більше, ніж двох минулих років. Загалом щоразу можна щось придумати – написати про фільми, які нещодавно переглянув, події в житті чи про всілякі вебмайстрові штучки. А можна просто понити, що нема про що писати.

Певно цим я і займусь зараз. В будь-якому випадку, писати «воду» краще, ніж не писати взагалі. То все того, що я вважаю себе офігенним графоманом, який класно викладає свої думки, цокаючи по клавішах. Хоч що з цього толку, якщо таких як я – безліч? Ну і фіг з ними.

Того разу я щось нив про кінець канікул і початок навчання. Стартонув я в новому семестрі мляво – це був лекційний тиждень, тобто студенти роблять що хочуть. Одні навіть не появляються на лекціях, інші приходять лише на нові предмети. Кожен сам вибирає на які предмети ходити, а на які ні. Проте багато що залежить від викладача – якщо лекції у нього реально цікаві, то він щоразу збирає повний зал. І при цьому не відмічає відсутніх і не мстить потім на семінарах. Деякі викладачі вдаються до погроз і залякувань – постійно відмічають, грозяться побиттям та небесною карою Laughing.

Я не найкращий студент у світі, я ходжу далеко не на всі лекції, які присутні в моєму розкладі. Але я не каюсь, бо коли в мене нема зацікавленості, тоді я не бачу сенсу сидіти 80 хвилин на одному місці. З деяких предметів мені легше готуватись самому, бо на лекціях я нічого не запам’ятовую, за що часто виню не себе, а викладача, який не вміє привернути до себе мою увагу.

Загалом цей семестр не мав би бути складним, хоча я ще не проаналізував всіх новеньких викладачів. Я морально готуюсь до 3 курсу, де по різним легендам люди волосся на собі рвуть. Ну нехай, залишилось ще успішно закінчити 2 курс.

Погода якась настала ніяка. Хай би вже був холод, а то тепер під ногами страшне болото. І це ще навіть весна не наступила. Я серйозно втрачаю віру в людство, коли розумію, що в 2014 році досі не реалізовують різні способи очищення доріг та тротуарів від сніг/болота. Посипати сіллю дороги в 2014 році – це дико. На крайняк хай би у вільному продажі були спреї для одягу з водовідштовхуючими речовинами – тоді проблема грязюки вирішена повністю. Але ж ні, наука сконцентрована на тому, який би ще потужніший процесор зробити і зменшити його до розмірів атома. Бачите, я не тільки релігію критикую, але й науку Wink.

Ну зате через сніг тепер всі дороги Франківськ-сіті ідеально рівні. Навіть нема чого діючій владі дорікати, погода їм допомагає.

А тим часом я з підозрою спостерігаю, як яндекс знову любує мої сайти. Остаточно лише скажу через кілька тижнів, але наразі два сайти вийшли з-під АГС, один куплений почав краще індексуватись і один новий майже повністю проіндексувався. Тепер головне закріпити результат і всіма силами та ресурсами готуватись до апдейту Тиц-ки, який буде десь за 2-3 місяці.

Мало того, що яндекс мені псує малину з початку осені, так ще й ГГЛ вводить нові правила і ущемляє мої амбіції на цілу низку сайтів спеціально для біржі. Тепер для прийняття сайту на біржу, сайт повинен мати пристойну відвідуваність та поведінкові фактори. Значить всі зорі складаються так, що без трафіку в мене ніякого майбутнього нема. Що ж, будем старатись. Головне виробити правильний план просування і не наробити якихось дитячих помилок.

А ще біржа деколи грозиться, що буде видаляти «фіговенькі» сайти з біржі, але я фактично впевнений, що вони не посміють, бо тоді вся ключова суть біржі втратиться. Якщо біржа посміє видалити якийсь сайт, адмін сайту може собі спокійнесенько познімати всі посилання, які він розміщав, після чого власники біржі понесуть чималенькі збитки і втрату репутації.

І остання річ – хочуть обмежити кількість місячних заявок. Сайтам з Тиц до 100 тепер будуть давати 150 заявок, а не 200, тож цілком справедливо можна очікувати спад і так невеликого прибутку ще на чверть. Свинство. Бо в біржі наголошують, що це для того, щоб сайти швидко не «вбивались» на продажі посилань. А я наведу приклад, який спростовує відношення розміру Тиц до ймовірності отримати санкції від Яші. Один сайт має 10 Тиц і 20000 сторінок в індексі. Інший сайт має 200 Тиц і 100 сторінок в індексі. А тепер питання: хто швидше втрапить під АГС, якщо вони однаково активно почнуть продавати лінки? Правильно, сайт з 200 Тиц. І якщо ви не вдуплили чого, то фіговий з вас сеошник Cool.

Ну і ще цього тижня я запхнув таки один із сайтів в сапу. Він поки проходить модерацію, але мені просто стало цікаво нарешті опробувати цю зловіщу систему. Особливо після того, як в рейтингу я побачив, що чуваки заробляють там 20 штук рублів в день. Непогано, враховуючи, що вони нічого не роблять?

Вийшла стаття про все і ні про що, наступного разу постараюсь краще. Ну а на десерт подивіться старе бояніще з добкіним, настрій завжди піднімає: (увага, нецензурна лексика)

Коментарі   
bodiadub swim
# bodiadub swim 10.02.2014, 09:55
Гідровідштовхув альні спреї можна легко купити на амазоні
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 10.02.2014, 13:49
опа, не знав...думав, що їх ще нема в масовому виробництві
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Роман
# Роман 20.02.2014, 01:18
Розділяй тегом або жирним текстом головні слова. Багато БУКФочок =))
в решті решт ти для людей пишеш а не для себе!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 20.02.2014, 01:23
Радій, що я хоч абзацами виділяю. І я пріоритетніше таки пишу спочатку для себе, а вже потім для людей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора