Про чорний дим і осінь

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1499

«Вчора прокинувся так рано, у вікно поглянув

Якщо за обрієм чорніє дим, значить не все погано»

Так починається перша сольна пісня Фріла. Якщо не знаєте, хто такий Фріл, тоді можна пояснити, що він – половина колишньої вже групи «На відміну від», краща половина. Дуже жаль, звичайно, що група вже нічого не випускає при всій своїй легендарності серед моїх однолітків. Але вже радий і на тому, що пацани окремо стараються щось випускати. Якщо Беляєв пішов російсько-попсово-роковим шляхом, який «так собі», якщо чесно, то Фріл вернувся до «істоков» і випустив ліричну пісню «Чорний дим». Правда, я сподіваюсь, що він буде розбавляти серйозні пісні і дурними «гонськими», у стилі групи.

Та взагалі я не можу присвячувати цілу статтю Фрілу і його творчості, тому розкажу ще щось.

 

Середина жовтня вже настала – це найестетичніша пора року, бо всі сцуть кип’ятком від того, як злиденні та розвалені українські села-міста-містечка стають загадковими готичними та розкішними поселеннями на фоні золотистих листочків. Окремо доставляє чергова порція «мадам», які вважають, що обісцяне псами і місцевими бомжами листя – то є найкращий плацдарм для того, щоб у ньому вивалятись і зробити шість тисяч фоток.

Та нехай. Шо би то ше сказати? Конче мушу згадати для хронології стан своїх сайтів. Поки всьо стабільно. Але того тижня на мене навалився раптовий приступ трудоголізму і за вихідні я встиг запустити новий сайтик. Нова для мене тематика, і в перспективі трафіку – набагато прибутковіша. Ну а в плані того, що кожен раз, зайшовши на той сайт я мушу пустити скупу чоловічу сльозу, то, мабуть, вже зрозуміло, що тематика автомобільна. Побачимо, як його схавають пошуковики і будем думати шо робити далі.

Плоди сидіння на Телдері деякі таки вродились – я за копійки урвав сайт, який прийнятий майже в усі біржі. Чи то я такий везучий, чи колишній власник такий пофігіст, але реально це була моя перша і найвдаліша покупка на телдері. Може то досвід дається взнаки, але я досить швидко прошарив, що сайт не ГС і його можна реанімувати доволі швидко від обнуленого тицу. Що я й успішно зробив на наступний же ж день після завершення купівлі – підтримка яндекса майже у плаксивій формі сказала, що сайт крутий і тицка повернеться. Тепер лишилось лише дочекатись чергового апдейту тиц і сподіватись, що яндексні боги таки на моєму боці.

Ну а потім можна або перепродати вже за значно вищу ціну, або пустити в оборот. Ще не вирішив. Цікаво, що сайт паше на DLE, з яким я раніше ніколи не працював. Перші враження – позітівчик, цмс-ка проста, зручна і без всяких дурних глюків. Тож я задоволений.

Про навчання навіть писати не буду – все як завжди. Скоро буде ще більше семінарів та ще й настане період контрольних, тож напряг буде. З групи вигнали трьох пацанів, які прийшли на початку семестру з коледжів і не здали академ-різницю. Лол. З моєї групи людей вигнали більше, ніж українців з Польщі в 47-му році. Залишаються найсильніші і найбагатші, якщо ви розумієте, про що я.

Мир всім.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора