Правильний добір сайтів для купівлі посилань

Написано в Заробіток в інтернеті
  • Переглядів: 1211

Рік 2014 в мене проходить під гаслом «Потрать з розумом все, що заробив за 2013 рік». Планів на витрати є чимало і сюди входить просування вже існуючих проектів.

Наразі я експериментую з сервісами автоматичного просування в пошуковиках, треба лише зачекати кілька місяців і зрозуміти куди йдуть всі гроші – в топ гоші/яші чи в трубу. Перевага таких сервісів – ти не обираєш донорів сам, вони обираються автоматично. Та як відомо, не можна все покладати на логіку алгоритмів і частіше праця «ручками» приносить більше результатів.

Відколи я зареєструвався в ГГЛ, я не тільки продавав, а й купляв посилання. Перевага бірж вічних посилань очевидна – вони розміщується довіки, поки не наступить кінець світу чи щось типу того. Правда за це ми і платимо набагато вищу ціну, ніж у всіляких сервісах типу сапи.

Зовсім нещодавно я переглядав що там сталось із сайтами, на яких я купляв посилання. І помітив, що більшість з них встигли непогано наростити і Тиц і PR і ще й набрати гарної відвідуваності. Тобто, допустим, я в 2011 році купив посилання за 70 рублів на сайті з 10 Тиц, а на даний момент в того ж сайту вже 300 Тиц і аналогічне посилання коштує 500 рублів. Непогана інвестиція, еге ж?

Так-от, в даній статті я поділюся методикою відбору якісних сайтів.

Більше – не значить краще

10 посилань з 10-ти сайтів з Тиц 10 можуть інколи дати ефект більший, ніж 10 посилань з сайтів з Тиц 50.

Попробую визначити основні параметри, на які треба звертати увагу при купівлі посилань.

1. Стабільність індексу

Перевіряйте з допомогою спеціалізованих сервісів історію індексації сайту. Якщо динаміка така, що з кожним місяцем в індекс додається приблизно одинакова кількість сторінок – то це позитивна динаміка. Якщо бувають провали – це ознака того, що сайт погано тримається в індексі і в будь-який момент сторінка з вашим посиланням може з нього випасти. Також за цими провалами можна визначити чи був сайт під АГС чи взагалі баном в Яші та Гуглі.

2. Співвідношення індексу

Якщо в індексі яндекса знаходиться 100 сторінок, а в гулі – 2000, то це навряд показує сайт з хорошої сторони. Так, гул більш «всеїдний» і майже у всіх сайтах він індексує більше сторінок, але якщо відношення яші до гоші більше, ніж 1 до 3, тоді варто відкинути такий сайт.

3. Динаміка зростання Тиц

За допомогою тих же спеціалізованих сервісів перевіряйте історію Тиц. При позитивній динаміці є всі шанси, що ви отримаєте трастовіше посилання в майбутньому.

4. Показник заспамленості

Є такий хороший сервіс, який показує наскільки сайт заспамлений зовнішніми лінками. Якщо показник високий, значить сайт надто активно займається продажею посилань і має всі шанси з часом влетіти під якийсь фільтр.

5. Кількість сторінок в індексі

Якщо взяти для прикладу два сайти з Тиц 100, але на одному сайті в індексі 100 сторінок, а в іншому – 10 тисяч, то ефект буде потужнішим на сайті із сотнею сторінок.

6. Відвідуваність

Саме висока відвідуваність дає гарантії того, що з сайтом нічого не станеться в майбутньому. Залежно від тематики відвідуваність має коливатись від 500 і більше хостів у день. Для молодих сайтів – від 100 і більше. Також можна детальніше аналізувати саму статистику відвідуваності, щоб визначити позитивні чи негативні поведінкові фактори і тим самим виявити накрутку. У випадку, якщо статистика прихована, тоді беріть до уваги показник Alexa Rank.

7. Дизайн та юзабіліті

Який би не був тицастий сайт, він має адекватно та сучасно виглядати. Дизайн має вам як мінімум сподобатись, хоча це і не найважливіший критерій для якісних сайтів.

Отакі 7 факторів ви маєте враховувати при доборі донорів. Ці фактори підходять до будь-якої біржі, адже визначати їх ви маєте вручну.

Щодо внутрішніх параметрів фільтрації на біржах, то обмежуйте кількість зовнішніх посилань на сторінці, дивіться в бік сайтів виключно з 100% індексацією та слідкуйте за тематичністю ресурсів.

Також надавайте перевагу тому, щоб вебмайстри розміщали ваше посилання в середині, або зверху тексту. Текст має бути обов"язково унікальним.

Не ставте ідіотських вимог - типу входження вашого анкору в тайтл сторінки, написання замітки на 100500 символів. Не вимагайте тематичну статтю під тематику вашого сайту, якщо сайт донора має кардинально іншу тематику. Якщо ви ставите такі вимоги - ви ніколи не отримаєте нормальних лінків з нормальних сайтів, на вас дуже часто будуть подавати скарги вебмайстри і ви будете довго вирішувати різні конфлікти.

Сподіваюсь, комусь ця стаття допоможе.

Гуд бай.

Коментарі   
Циганик Влад
# Циганик Влад 20.02.2014, 17:56
Дякую, згодиться.
Додаю в скарбничку )
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
MrVigner
# MrVigner 24.02.2014, 00:53
Дивлюсь на все перераховане, крім історії зміни ТІЦ. Не знав, що таку можна десь подивитись :-D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора