Повоюєм?

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1488

Прихід весни ознаменувався зовсім не підсніжниками і теплим сонечком, а військовою інтервенцією в Україну з боку Росії. Колись цей день мав настати, от як би я сказав.

Повний програш Яника радував недовго – він тепер живе собі в Росії під спідницею Путіна і ламає російські державні ручки. Здавалося б, революція перемогла і тепер собі заживем довго і щасливо, але не все так просто.

Пан Путін просто афігел, що войовничі бандерівці захопили всю країну. Така ситуація явно йшла не на користь ВВ і він вирішив провчити Україну, ввівши війська в Крим. Те, що існують різноманітні договори, конвенції та інші міжнародні акти – це все байда. ВВ відноситься до документів, як до туалетного паперу і тут в тему вже популярна останнім часом цитата «Підписання договору з Росією не варте навіть паперу, на якому він був складений».

Що цікаво, коли 21 лютого укладався договір між опозицією і золотим батоном, то саме російський представний відмовився підписувати. А тепер саме росіяни наголошують на важливості дотримання цього договору, який фактично порушила-то не опозиція, а пан Батон. Виходить такий веселий конфуз, який виставляє найбільшу країну світу явно не з кращого боку. Та найбільший – не значить найкращий.

Сьогодні акції російських компаній файнецько так обвалились, а хтось вже й встиг підрахувати, що сьогодні Росія профукала 55 мільярдів доларів, тоді як на нещодавню олімпіаду вони витратили 50 мільярдів, чим шокували світ. А при всій українській ментальності – нас завжди тішить горе сусіда. Нехай той сусід в рази багатший і сильніший, але його невдачі – це наш хороший настрій.

Трохи про ситуацію – москалики фактично захопили весь Крим, а теперішня українська влада закликає не використовувати зброю. Воно-то правильно з одного боку, бо якщо першими вистрілить Україна, то Росія буде мати підстави розгорнути повномасштабну війну і буде мати аргументи на свою користь серед міжнародної спільноти. Але якщо подумати трохи логічно і допустити, що Росія припливає на американський континент і захоплює один із штатів під приводом того, що в америці російська мова не друга державна, то уявіть собі подальшу картину. Обамус точно не допустив би такого неподобства.

А тепер що роблять українці – сподіваються, що америка і європа нас захистить. Ото смішні. Ясен фіг, що заходу не подобається Росія, але вони точно не хочуть третьої світової. Тому дипломати будуть тріпатися до останнього моменту. І тепер ключове питання – коли буде той останній момент? Коли почнуть помирати цивільні? Чи коли росія скине пару бомб на Київ? Чи коли росія захопить всю Україну і оголосить її частиною РФ? Чи може коли росія не зупиниться і переступить кордони Польщі?

Ніхто не знає, що буде далі. А всі проблеми починаються від того, що до влади дориваються не щирі і добрі люди, а закомплексовані великі діти, які хочуть довести всьому світу, що вони круті.

Тепер про особисте ставлення. В суботу, чесно кажучи, майже всі громадяни країни відчували свою душу в п’ятках. Були реальні думки кидати всьо і старатися свалити в Польщу чи кудись іще. Чи брати всі заощадження, накупувати консервів, одягу ітд і валити в Карпати. Ну або їхати в Крим і кидатись з патріотизмом під кулі.

Це все гарно в кіно і в іграх – вибухи, постріли, хаос, паніка. Але тверезі люди розуміють, що в житті ти не зможеш просто вимкнути війну і піти спати, чи поставити війну на паузу. В тебе не буде другого життя і ти не зможеш «зберегтися». Саме в такі моменти видно, хто про що думає. Вмикається інстинкт самозбереження і безліч псевдопатріотів позатикалися. Так, це ті псевдопатріоти, які ще місяць тому рвалися їхати в Київ, але щоразу придумували відмазки.

Мда, а за що воювати? За кучку безграмотного бидла, яке дивиться Расєя24 і молиться на УтіПутіна? Так, Крим в теорії міг би приносити непогані гроші, бо там і родовища і туризм. Але хто це все використовував за 20 років незалежності? Ті нечисленні українці, які можуть собі дозволити відпочивати і то летять в Турцію, бо там відпочити в рази дешевше, ніж у Криму та й сервіс на голову вищий. Та віддайте ви вже краще те все «братам» росіянам і хай наживаються на тому, вони хоч вміють. Так, зараз полетять помідори за те, що в Криму наче багато свідомих громадян, які хочуть жити в Україні. А ще татари. Ну а тепер просто зайдіть у вікіпедію і почитайте який там відсоток українців і татар.

А до чого я веду – вирішує більшість. І це демократія. Хай скликають референдуми і валять нафіг. Це саме порекомендую східним областям. Більшість в області за приєднання до росії – добро пожаловать, більшість проти – слава Україні. Таким чином ми відсієм просто величезну кучу дегенеративного бидла, яке всі ці роки тягнуло Україну вниз. І потім то бидло не буде псувати результати виборів і не буде продаватися за 200 гривень чи мішок гречки. Ні в якому разі не розцінюйте це, як сепаратизм. Це просто здоровий глузд.

Хоча є ще одне рішення – створіть економіку, де кожна область буде жити на те, що заробила. Тоді побачимо хто кого годує. А крім цього, створіть із східних областей ще одну автономну республіку і хай мастять собі голову і роблять свою політику.

Мдя, а мене веселить як росіяни впевнені, що у випадку прямої війни між расєєй-матушкой і США вони б виграли. Оце категорія людей, які не дуже люблять факти – так, це саме вони розводять срачі в соціальних мережах, це вони жертвують церквам і вони називаються ще «диванними аналітиками». Хоча патріотизм громадян Америки мене теж інколи приводить у здивування, але в них хоча-б є підстави любити свою країну. При всій критиці капіталізму, саме він дає найширшій категорії людей можливість стати багатими.

Я моментами жалію, що перевів майже всі свої сайти на київські сервери, але цей блог лишається на німецьких, тому про його цілісність можна наразі не переживати. А взагалі ну нафіг – людство занадто далеко зайшло, хай всі перевоюють до такої степені, щоб людський рід зник з обличчя цієї прекрасної планети і не знищував її.

Подивимся, чи буде якийсь запис тут наступного тижня...

Коментарі   
Віктор Хільчук
0 # Віктор Хільчук 04.03.2014, 09:22
Путін хотів той же сценарій, що і з Грузією провернути. Але не проканало: наші військові не погарячкували і не піддалися на провокації.
Таким чином виграли час, аби міжнародна спільнота могла побачити всю правду - хто в даному випадку є агресором і на чиєму боці правда.
Хоча на всякі санкції і т.п. в сторону Росії від Європи я не читав, вони там тільки говорити багато вміють. А от США вже почали не тільки лякати, а й діяти трохи. Думаю ще максимум кілька днів і заберуться вони додому, якщо ж ні - і Путлєра з Росії виженемо =)
До речі, щодо областей та "хто кого годує": це східнякам просто нав'язали таку думку. Хоча в них і металургія, і вугілля, але в нас - все сільське господарство і т.п. і фактично, годуємо то ми їх :-D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Akceptor
0 # Akceptor 06.03.2014, 07:46
Більшість за більшість проти? Так ми нікого не відсіємо, а лиш поглибимо кризу. З Януковичем більшість теж була за.
Треба не ділити країну, а шукати шляхи консолідації
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
0 # Владислав Мислінський 06.03.2014, 13:43
Ну та чекай, за Яника лише офіціно було більше половини. Всім зрозуміло, що на виборах 10 року махлювали, як могли.
"Треба не ділити країну" - просто поглянь на приклади інших країн, де немає протистояння між різними частинами населення - вони чомусь мають чудову економіку та розвиток. Я не беру до уваги США, бо там така система правління, яка дозволяє кучкуватися різним групам населення і не воювати між собою.
Та й взагалі треба трохи подумати логічно - чому в межах однієї держави повинні жити два різних кардинально народи, які ніколи не дійдуть до взаємопорозумін ня?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
igor
0 # igor 07.03.2014, 15:21
Побачимо чим закінчиться, хтось та й виживе :-x Проблема в тому що поряд з тими які хочуть відєднатися є ті які не хочуть і стримують тих що хочуть.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Akceptor
0 # Akceptor 07.03.2014, 22:49
Біда в тому що ті два народи живуть на одній території. Віддати Крим Росії? А кримськитх татар куди? Вивезти? Чи депортувати етнічних росіян з Донбасу?
Насправді народу пофіг здебільшого де хто живе. Кожен хоче просто жити нормально. А завжди знаходяться такі, хто вміло маніпулює масами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
0 # Владислав Мислінський 07.03.2014, 23:31
Я притримуюсь думки, що долю регіону має вирішити більшість населення регіону.
Так, ніхто нікого виселяти не буде, але навіщо країні регіон, де більшість людей не вважають себе українцями? Та меншість, яка програє - збирає манатки і валить в ту країну де їй добре.
Та й взагалі вся ця байда із змішанням народів вже дістала. Зробили б одну мегадержаву на всю планету і проблеми вирішені :lol: А сильно недовольним дати автономію та й по всьому))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Andrey
0 # Andrey 16.03.2014, 22:09
>Я притримуюсь думки, що долю регіону має вирішити більшість населення регіону.
З таким підходом ми усю Україну розшматуєм
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
0 # Владислав Мислінський 16.03.2014, 23:55
Ну і? Відновимо Галицько-Волинс ьке Князівство і все буде кул :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора