Поради кандидатам в депутати

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1438

 

В цю неділю в нас вибори в ВРУ, тобто ми вибираємо кому із своїх співвітчизників дати змогу збагатитися ще більше. На ці вибори всі покладають якісь величезні надії, типу якщо у нас замість 450 козлів у раді, буде 450 баранів – то країна раптом стане процвітаючою.

 Взагалі який сенс? Виграє завжди той, у кого більше грошей і хто наймає кращих піарників. Насправді не все так просто, адже на плечі піарників покладається неабияка відповідальність.

Спочатку треба пофоткати кандидата з усіма можливими виразами обличчя, потім – вибрати найменш огидну фотку і гарно її прифотошопити, забравши друге-третє підборіддя та надавши ангельський блиск в очах.

Потім грошовитий кандидат має зробити кілька справ, які він робить просто так, не для висвітлення себе в позитивному світлі. Спочатку треба знайти найдешевшу ділянку дороги, зремонтувати її, закинувши пару кіло шутру і закликати всю можливу місцеву пресу і бабульок, щоб ті розхвалили даний вчинок.

Як же без релігії? Треба раптово стати дуже набожним і використовувати всі можливі релігійні гасла. А ще краще – з усією публічністю пожертвувати гроші в якусь церкву і тим самим прирівнятись чуть не до лику святих.

Після створення позитивного образу в суспільстві, треба вбахати сотні тисяч в рекламу. Чому б не обвішати населені пункти своїм лицем? Більше реклами в пресі, радіо, телебаченні! Не треба забувати про інтернет, там політична реклама теж дає свої плоди.

Конкурент на тебе гонить? Починай гнати на нього! При цьому чим більше відро лайна виллєш, тим краще для тебе.

Не забудь перед своїм кандидатством максимально применшити свої доходи в декларації – позаписуй квартири і машини на рідних і ти будеш виглядати простим чоловіком/жінкою з народу.

Ось тепер можна сміливо сподіватися, що всі інвестиції в передвиборчу програму окупляться. Проте, якщо ваші конкуренти явно багатші за вас і можуть собі дозволити більше реклами, тоді у вас останній шанс – взяти хитрістю. Робіть провокаційні вчинки! Бийте морди, паліть машини і бігайте голі містом! Тоді навіть якщо не виграєте, то хоч весело проведете час.

Але якщо раптом ви таки програли, витративши чималі кошти, тоді обов'язково зруйнуйте дорогу, яку ви зремонтували і спаліть церкву, якій дали пожертву - тоді вам буде не так образливо.

Коментарі   
Олександр
# Олександр 24.10.2014, 15:30
Представницька демократія взагалі не демократія, оскільки ніхто окрім мене мої інтереси не відстоїть.

Одне діло в суспільстві де усі працюють на благо всіх і для того щоб покращити своє життя не потрібно погіршувати чиєсь (але на данний момент такого сустільтва не існує, це утопія (утопія буквально означає місце якого немає))..

Ще не по темі порада, щодо коментарів. Капча значно скорочує кількість бажаючих залишити коментар.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 24.10.2014, 15:35
Капчу якщо зніму - знов завалять спамом. Це стара версія цмс-ки, тому плагіни аля акісмет не діють. Та й капча саме ця не така вже і складна, тому кому треба - прокоментують :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора