Починаєм літо 2014

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1078

Літо розпочалося шалено. З навчанням поки все йде легко і за планом. Отримав допуски з усіх екзаменів, отримав заліки і недавно захистив курсову роботу. На жаль, розклад екзаменів простягається аж до 23 червня, тому тільки після цієї дати я буду по-справжньому вільний. Я взагалі був би не проти здати все в один день і забути про університет до кінця літа.

 

Що мене порадувало, так це знайдення рішень кількох проблем. Взагалі 2014 складається найкращим чином і виконано навіть більше, ніж я планував. Проте не все так райдужно.

Яндекс знову каламутить мені воду. Деякі сторінки вперто не хочуть індексуватись і ламають мені роботу в біржах. Та я вже звик за стільки років терпіти ці вибрики. Є проблиск надії в моєму розважальному проекті – вже кілька заходів з гугла при тому, що я трохи закинув роботу над ним.

Сезонно школота пише ЗНО і трафік на моєму купленому блозі підскочив був до 200 хостів на добу. Та протрималась ця радість всього кілька днів. В едсенсі однаково сумна картина, яка включає в себе кілька євро, які капнули від січня цього року. Років за 5-10 можна вже буде й виводити.

Наступного тижня я переїжджаю на нову квартиру і в мене явно буде багато справ. Турботливий ріелтор навіть сам мені подзвонив кілька днів тому, щоб спитати чи я не передумав. Та вже пізно передумувати.

А тим часом Порошенко офіційно став Президентом України. Інаугурація пройшла стандартно, з невеликим пафосом. Його промова мені сподобалась, але от чи дотримає він своїх обіцянок – покаже лише час. Сподіваюсь тільки, що сьогоднішній склад ВРУ не прийматиме якихось дурнуватих законів.

Таке враження, що написав пост, аби збутися. Ну, я виконую ціль написання постів кожного тижня, тому інколи виходить отаке-от «ніачьом». Літо почалось. Якось взагалі не до того, щоб приділяти багато часу писанині і підшукуванню чогось цікавого.

Ну хоч подивіться новий кліп датської реп-групи:

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора