Підйом у Івано-Франківську

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 3172


підйом

Сьогодні відбувся класний виступ команди Підйому в Івано-Франківську. Програму цю дивлюсь давно і з задоволенням. Ведучі класні, сюжети цікаві. До нас приїхав Сергій Притула, а Саша Педан та Оля Фреймут були в студії в Києві. Спеціально встав в 7 ранку, щоб не пропустити прямий ефір. Добре, що виступ відбувався буквально за 30 метрів від мого дому, інакше прийшлось би вставати ще раніше. Спершу народу було не дуже багато, але перед самим прямим ефіром вже назбиралася непогана тучка народу. Серед натовпу ходили приязні хлопці та дівчата в костюмах від нескафе і роздавали каву, батончики та цукерки(цікаво скільки їм платять?). Думаю, якби в програмці написали про таку халяву, народу б прийшло в рази більше. Хто ж халяву не любить?


Сергій Притула був як завжди на висоті. Зажигав хлопець та веселив публіку. Виступали хлопці з барабанами та трембітами, потім брейкери «Вертікал Ліміт»(здається так), також було пару конкурсів. Було досить холодно, тому гаряча халявна кава користувалася попитом.

Так вийшло, що в цей день припало День народження Саші Педана. Притула разом з нами заспівав вітальну пісеньку і привітав його. Після останнього ефіру Притула трохи пороздавав автографи і тихо смився геть, залишивши після себе ведучих від нескафе. Але до того часу я вже конкретно змерз і пішов відігріватись додому ;) Провів час чудово, організація була на висоті, я всім задоволений.

Коментарі   
kopaweb
# kopaweb 25.03.2011, 23:08
Якось випадково зранку увімкнув новий канал, а там показували це все дійство. Трохи подивився і пішов на роботу. Потім співробітниця з кавою прийшла. Розказувала як там було)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора