Підсумок половини літа 2014

Написано в Інше
  • Переглядів: 1294

Люди вже починають панікувати через швидкоминуче літо. Особисто я буду відчувати половину літа десь в кінці липня, бо студенти зазвичай сприймають червень місяць як продовження навчальної весни.

Чисто технічно за ці півтора місяці я досягнув кілька цілей, які собі поставив на початку року. Захистив курсач і здав сесію. Серед цілей цього не було, але кілька днів тому я ще й успішно захистив практику. Тому тепер я офіційно переходжу на 3 курс і вже можу вважатись студентом із маленьким шансом закінчити університет.

 Також за ці півтора місяця я встиг змінити своє місце проживання і почав жити сам. Не буду описувати скільки в цьому плюсів і радощів, бо мене зрозуміють і так тільки люди, яким важливіший внутрішній спокій, а не зовнішня комунікація. За місяць життя на новій квартирі один раз на годину пропадав інтернет і один раз на годину пропало світло (якраз сьогодні), показники в межах норми, на мою думку. Правда щодо інтернету, то я повинен посварити пальчиком на не дуже професійного провайдера діскавері, який дуже любить різати регулярно швидкість. І ще й тариф такий, що мусиш платити паралельно і за кабельне, яке мені нафіг не треба, а без оплати кабельного фіг вам, а не інтернет.

Ще варто з негативних аспектів сказати про досить підстаркувате сусідське оточення, яке дуже не любить шум. Як за 10 метрів від будинку святкують весілля на повну потужність, то їм фіолетово, а як в мене гості говорять трохи голосніше, то вже біда. І остання чепуха стосується кодового замку на дверях під’їзду – він дуже погано працює. Поки літо, то двері рідко замикають, але мені цікаво, що буде зимою – так же ж можна і додому не потрапити. На мої рекомендації скинутись по пару гривень всім під’їздом і встановити новий замок за якихось 130 гривень бабульки тільки кивають головою, але далі цього справа не йде.

Далі робота на біржах. Показники доходів трохи стабілізувалися і тепер показують середній минулорічний результат. Якби даний блог не вибув з роботи через фігову індексацію, то я б міг мати набагато кращі показники, але що поробиш. Перший мій російськомовний тематичний сайт, який я запустив у січні цього року несподівано отримав 10 тиц. На жаль, там тільки 30 проіндексованих сторінок, тому в біржу його ніяк не запхнути. Буду старатись набрати 80 сторінок і спробую просунути, поки тицка не обтулилась. По трафіку поки всюди глухо. Кілька моїх написаних статтей не вистрелили, тому поки ніяких покращень нема.

Будемс працювати і старатись не вмерти з голоду. А тим часом я відновив доступ до свого інстаграму, який я, виявляється, зарегав ще два роки тому. Віджет з останніми моїми фотками я тикнув справа під модулем «свіжі статті». Поки ламаю систему і не викладаю фотки з їжею J.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора