Підсумок літніх кінопрем’єр

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 1538

alt

Заходжу я на свій кінопоіск і дивлюсь на поставлені оцінки, починаючи з 1 червня. Чесно кажучи, від фільмів літа 2014 я очікував трохи більше, а тепер детальніше про всьо і вся.

 

Починалось все з легкої літньої комедії «Блондинка в ефірі», де блондинка бігала по всьому місту і потрапляла в різні кумедні ситуації. Смішних моментів не так багато, як хотілось би, тому тільки 6 балів.

Далі у нас йде Малефісента, а точніше відома казочка на новий лад. Навіть відносно красива графіка не врятувала фільм і Анджеліна Джолі теж отримує 6 балів.

alt

І ще одна комедія під назвою «Сусіди. На стежці війни» змусила мене моментами сміятись, але, на жаль, в ній не обійшлось без дуже типового американського гумору з огидними моментами, тому теж 6.

Вже зовсім засумувавши, я потопав на «Грань майбутнього» і ось тут я отримав справжнє задоволення. Справді крутий сюжет, потужна графіка і геройський Том Круз зробили свою справу. Ідея з поверненнями в часі дуже класна і постійно цікаво що буде робити далі головний герой. Смілива 9-ка.

alt

Адам Сендлер знову бере спробу знятися в хорошій романтичній комедії, але як же тяжко йому це вдається. Його герой у фільмі «Змішані» постійно викликає співчуття, а надто типове завершення для такої категорії фільмів вже дає йому 6 балів.

Тихою несподіванкою для мене став фільм «Кухар на колесах». Це той випадок, коли у фільмі нема якогось мегасюжету чи відомих акторів, але є режисура. І ця режисура створила чудовий атмосферний фільм, який надихає. І за це 8 балів.

«Мачо і ботан 2» справедливо отримує 8 балів – найвищу оцінку для комедій від мене. Перша частина була до чортиків смішна, а друга навіть перевершила першу, чого я не очікував. З нетерпінням чекаю продовження.

alt

«Мільйон способів втратити голову» заманив мене своїм авторством. А автори у фільму ті ж самі, як і у славнозвісних «Гріфінах» та «Тед». Тобто море чорнухи. А так, як чорнуху я люблю, то фільм отримує сім балів.

Полюбилася мені й «Планета мавп: Революція», яка стала гідним продовженням першої частини. Вражаюча робота з точки зору спецефектів. Хороший сюжет, щоправда трохи передбачуваний, але з мораллю, тому 9 балів.

alt

«Вартові галактики» - найдивніший фільм від Марвел і за оригінальність я зразу поставив йому 9 балів, хоч тепер більше схиляюся до восьми. Цей єнот ще наробить шуму у фільмах Марвел.

«Назустріч шторму» я дуже довго чекав. Нарешті якийсь апокаліптичний фільм, де бушує природа. Проте режисер, відомий своїм «Пунктом призначення 5» трохи вгробив доволі перспективний фільм. Я би взагалі із задоволенням вирізав весь надуманий сюжет звідти і лишив лише кадри, як торнадо трощить будинки і автомобілі. За графіку – 7 балів.

alt

«Черепашки-ніндзя» справедливо зібрали навколо нас в кінотеатрі велику купу дітей. Фільм і справді виявився дитячим, але були хороші трюки та й хороша Меган Фокс, тому 7 балів.

І поки найбільше моє розчарування «Нестримні 3». Я розумію, що це серія фільмів, де всім пофіг на сюжет і головне насолодитися кіногероями дитинства і їхніми бійками, але от саме 3 частина вже серйозно скотилась. Мало того, що з рукопашкою там лише кілька сцен, так ще й якість графіки як в дешевих бойовиках 90-х. Та й самого екшену суттєво менше, ніж у попередніх частинах. Джет Лі в титрах лише для галочки – його показали за весь фільм кілька разів, коли він стріляє з автомата. А Шварцнеггер взагалі перетворив бойовик на комедію. Не зовсім спеціально, але я перший раз побачив чудеса української озвучки. Мені здається, що чувак, який мав озвучувати Шварца захворів і на його місце найняли якогось наркомана, бо Залізний Арні весь фільм говорив дуже наркоманським голосом і весь зал всикався від сміху. Для більшого ефекту на екрані він виглядав спитим алкоголіком.

alt

Та вже, тепер покладаю мінімальні надії на «Люсі» (в народі Люся) та «Місто гріхів 2», але останній фільм наші доблесні кінотеатри, здається, не закупили.

Зимою також не закупили були «Рейд 2», і подивився я його літом вже в нормальній якості. Планку фільм тримає потужну і практично не поступається першій частині.

Такі-то справи.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора