Підсумки 2017-го року

Написано в Інше
  • Переглядів: 960

Сумна тенденція з кількості написаних матеріалів на цьому блозі ніяк не співвідноситься з кількістю важливих та цікавих подій в моєму житті. Просто таке враження, що чим старішим я стаю, тим менше вільного часу. Але насправді це не зовсім так, просто вільний час витрачається на інші речі.

Отже, що в моє життя приніс 2017-ий? На початку року я одружився, про що вже писав. Так досі і не зрозумів нащо ті офіційності, але хай буде — вже навіть штампом паспорт не псують.

Цього року я встиг придбати квартиру і завершити в ній ремонт. Я розцінюю це, як своєрідну подушку безпеки, бо великого дискомфорту проживання на орендованих квартирах в мене ніколи не було. Ну і автоматично разом з власним житлом додається багато плюсів:

  • Платиш за комуналку самостійно — спиш спокійно.
  • Нема орендодавця — мінус одна людина з регулярного спілкування.
  • В квартирі твориш що хочеш — твій зАмок — твої правила.

Ремонт — це пекло, навіть якщо це ремонт під ключ. Він хоч і відбувався практично без нашої участі, ми постійно щось вибирали, щось шукали, щось думали ще в процесі ремонту і вже після нього. Мене найбільше засмутило те, що через свою “спішку” я не продумав деякі речі. Тобто я сидів над готовим дизайн-проектом ще в червні, але в підсумку різні дрібнички просто втрачаються. Про них тупо забуваєш.

Також вмикається жорсткий перфекціонізм і око з часом починає сіпатися через, для прикладу, міліметрову подряпину в будь-якому місці (навіть якщо те місце не видно). Та вже зараз, коли є всі меблі і квартира набула затишного вигляду — на все забиваєш і звикаєш.

Разом з ремонтом я пізнав всі катастрофічні реалії українського бізнесу і виробництва. Бо от не може бути все ідеально — якийсь магазин затримає терміни виготовлення дивану, а якомусь магазину нова пошта розіб'є стіл, на який ми чекали два місяці. Звичайно, існують і хороші компанії, які все виготовляють вчасно і чудово ставляться до клієнтів, але, на жаль, таких меншість.

Одним словом, через всі ці клопоти я підзабив на інші аспекти життя. На заняття спортом часу в цьому році я не знаходив. Також не знайшлося часу на подорожі.

Зате, 17-го грудня в нашому житті з'явився новий член сім'ї — Авінелла.

На цьому фото вона ще не відмита і не відгодована =)

Вона плакала на вулиці на холоді і її знайшла і принесла дружина, ну а я мусив прийняти :) Ми хоч планували котів на місяць пізніше (мінімум), але щастя знаходить тебе тоді, коли ти не очікуєш. Тепер в січні потрібно знайти їй подругу, щоб був повний комплект.

Тож вийшов хороший і насичений рік, в 2018-ому треба більше приділяти часу роботі і не збавляти оборотів.

 

Додати коментар

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора