Останній день липня

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1450

важка наркоманія

Сьогодні щось взагалі ніяк. Маю хоч щось написати, щоб виконати план «не рідше одного разу в тиждень», але нічого не спадає на думку. Але коли просто починаєш писати від себе, то вже йде якось легше. А то сидиш, придумуєш якісь яскраві метафори, складаєш історії, чуть не цілу книгу пишеш, а потім все видаляєш, бо все не те.

Якщо розповісти просто, то сьогодні останній день липня, а це означає, що канікул залишається все менше. Ходять чутки, що через економію енергоресурсів семестр може початись навіть ще швидше – у 20-х числах. Цього року, мабуть, теж будемо вчитись по суботах, щоб зимою не розтрачати дорогоцінний російський газ.

 

Життя якось налагоджується, але не дивує. Хоч мене взагалі мало що дивує, вічний пофігізм. На фронті продажу посилань можна сказати, що ситуація за липень цього року краща, ніж за липень минулого року. А от на досягнення тогорічного серпня буде важко зазіхнути. Взагалі вести розрахунок прибутків – то є дуже добре, можна порівнювати свою продуктивність, аналізувати та робити висновки. Але з іншого боку я не роблю розрахунків витрат.

Без таких розрахунків починаються питання – а куди ділись всі гроші? Це все серйозно засмучує, але щоб рахувати свої витрати, то треба буде страшно скрупульозною людиною. Приміром, навіть придбавши в магазині жуйку чи буханку хліба, треба відразу собі записувати скільки і на що пішло грошей. Так, теоретично з смартфоном це робити набагато легше, ніж з блокнотом і ручкою, але при великих кількостях дрібних покупок ти задовбешся все те кожен раз записувати. Хоч це було б дуже корисно і можна було б оптимізувати витрати.

Домашня бухгалтерія взагалі стала для мене болючим питанням ще з початку літа, але це вимушена жертва заради спокійного самостійного життя. Може восени прийде натхнення якось краще виживати і покращити якість свого життя.

Тим часом мій розважальний сайт вийшов з-під АГС. Трафіку від цього йому ще не прибавилось, але від самого факту я офонарів так конкретно. Плюс покращилась суттєво індексація на цьому блозі і це після того, як я зняв ті злощасні модулі архівів.

В кінці серпня відмічу скільки відбив грошей мені куплений того року блог, а поки можу сказати, що він вже окупився майже в п’ять з половиною разів. В кінці серпня буде рівно рік з моменту купівлі і тоді співвідношення вже би мало досягнути цифри 6. І це я враховую тільки показники ГГЛ, не рахуючи ротапост. Плюс, якщо врахувати зміну курсу долара, то я опинився в ще більшому виграші. Серйозний протуп був у мене, коли я вчасно не спам’ятався подати його в міралінкс, а тепер трафік упав на дно і сайт не приймають. Та вже.

Наразі якихось планів щось купляти нема, бо не та ситуація. Є ще мій російський сайт, який так і проситься на біржі, але поки йому туди рано. Трафік з пошуковиків стрибає від 35 до 50 хостів і поведінкові фактори дуже гарні. Якщо наклепати туди трохи всіляких оглядів, то цілком можливо, що він займе хороші позиції.

Отак завжди – починаю писати про одне, а закінчую постійно всілякою лабудою про сайти. Знаєте, що цікаво? Раніше, коли я жив з родичами і, приміром, забував вимикати світло, коли йду з кімнати, то я не розумів їхніх зауважень і сприймав це як маленьку дрібницю, через яку не варто нервуватись. А тепер я сам постійно роблю зауваження, якщо хтось із гостей не вимикає у мене світло. Такий-от парадокс, мабуть в мені ввімкнувся внутрішній єврей економіст, який не хоче переплачувати за комуналку жодної копійки.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора