Один рік заробітку в Інтернеті

Написано в Інше
  • Переглядів: 2517

23 квітня я вважаю своїм «днем народження» в мережі. Рівно рік тому мене захопила ідея заробітку в Інтернеті . Я перечитував тонни інформації, набирався досвіду, експериментував. Чого я досяг на сьогодні?

Я починав як і всі – з поштовиків та копійчаних «заробітків». Побачивши, що співвідношення витрачений час/заробіток дуже погане, я почав шукати інші способи. Звичайно, наступним способом було створення сайту.

Що шукають новачки при створенні сайту? Безкоштовність та простоту. Саме це на той час пропонував юкоз. Юкоз – це система створення сайтів. Багато хто починав свою роботу саме з цієї системи. Юкоз я переріс досить швидко і перейшов на професійні двигунці. Це було влітку 2010 року. Тоді я добряче повозився з двигунцем, який тепер приносить мені хліб. Після юкозу розбиратися в заплутаних менюшках та програмному коді було досить складно. Я досі вдячний сам собі за наполегливість, та за те, що не закинув всю ту затію. Щодня я навчався чомусь новому.

Тоді я ще не був детально знайомий з розкруткою сайтів, тому вважав, що краще робити сайти на замовлення. Перші мої замовлення були дрібні – я виправляв помилки інших вебмайстрів, та робив дрібні зміни. Замовлення були дуже нерегулярними та низькооплачуваними. Мені було тяжко знайти хорошого замовника.

Одного разу я випадково запитав одного користувача, чи не потрібен йому сайт. Виявилось, що потрібен. Він був директором російського агентства нерухомості і йому якраз потрібен був сайт-візитівка компанії. Він був готовий заплатити 150 доларів за простенький сайт. Приблизно за тиждень я зробив йому сайт та отримав оплату. Це були найкращі миті, які я відчував. Тоді я відчув смак справді великих грошей в Інтернеті.

Найцікавіше те, що коли в тебе на рахунку у вебмані лежать 150 баксів, ти зовсім не знаєш, що з ними робити. Частину я витратив, купивши кілька доменів, які я хотів прикрутити до своїх проектів та проплатив на кілька місяців хостинг. Що робити з рештою я не знав. На той час я нічого не хотів купляти в Інтернет-магазинах. Для чогось справді бажаного(ноутбука, дорогої мобілки)  грошей не вистачало, тому я вирішив вивести гроші в готівку. Я ще не знав, що буду з тими грошима робити, але думав, що коли вони будуть на руках, я їх швидко витрачу J.

Та через кілька днів я таки спокусився вкласти гроші в один проект і втратив їх. Якби я почав вивчати просування сайтів трохи раніше, я б вклав всі гроші в оптимізацію своїх проектів, та зараз купався б в шоколаді. Після цієї втрати я зовсім розчарувався, але почав вивчати просування сайтів. Тоді прийшов досвід, і тепер перед реєстрацією в будь-якому проекті я вивчаю всю інформацію про нього, перечитую відгуки.

Це дало мені безцінний досвід, який я буду використовувати надалі. А щодо грошей, то я почав більше цінувати те, що маю. Після цього я непогано заробив на кількох партнерських програмах та вклав зароблені гроші в розвиток свого проекту. Тепер потрохи це починає окуповуватись.

А тепер я зрозумів, що в майбутньому я ще надолужу та почну нормально заробляти вже зі своїх сайтів, а наразі для мене важливіше навчання. Тому наступний рік я хочу провести у навчанні. Про заробіток я наразі забуду. Але розвивати цей, та інші блоги продовжу.

Коментарі   
romansova
# romansova 25.04.2011, 23:38
:roll: тепер ти мій герой !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 26.04.2011, 00:33
Цитую romansova:
:roll: тепер ти мій герой !

:oops:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Маг
# Маг 18.10.2011, 23:27
давай давай.... вчися)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора