Новини з фронту кіновподобань

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 2225

Отже, останнім часом я знов почав завантажувати та переглядати фільми. Паскудний Голівуд щодня щось випускає.

Отже, переглянув я «Грім у тропіках». Лажа. Коротше, наче сюжет і цікавий, але якось воно не дуже зроблено. Убойних моментів нема, є кілька «таких-собі».

Далі подивився «Початковий код». Фільм бомбовий. Надзвичайно сподобалось. Сюжет мега, актори мега, спец ефекти мега. Рекомендую всім до перегляду, є багато моментів, які змушують задуматись.

Далі шукав щось легке і комедійне. Знайшов «Машина часу в джакузі». Перечитав коменти – всі хвалили страшно. Проте мені не дуже сподобалось. Гумор якийсь примітивний, реалізація теж. Та я й не зміг взагалі сприйняти головного героя фільму «2012» у комедійній ролі. Ну не його це…

Далі нарешті зважився подивитись «Прибулець Павло». Думав, що черговий тупуватий мульто-фільм, проте я був неправий! Фільм класний! Сюжет цікавий, прибулець гонський, актори прикольні. Один позитив, хоча було декілька атеїстичних моментів, проте це не зіпсувало враження від фільму.

Ну і як же без епопеї від компанії Марвел? Після Халка, Залізної людини, Тора, я просто був змушений подивитись «Капітана америку». Фільм непогано реалізований, актори зіграли відмінно. Ну, ви знаєте, що наступного літа вийдуть «Месники». Це об'єднання всіх чотирьох вищезгаданих героїв. Має бути потужний фільм. Проте повинен сказати, що Капітан Америка найменше вразив, як супергерой. Халк би його розчавив, залізний чел порвав на шмаття, а Тор забив молотком. Фактично капітан – це просто накачаний мужик, який стрибає трохи вище і б'є трохи сильніше. Ну так собі.

Далі я вирішив переглянути «Синоптика». Давно повинен був, але щось тягнув. Ніколас Кейдж – мужиГ. Обожнюю його ролі та здібності. Фільм з розряду «задуматись та пережити». Тобто герой розкривається повністю, немає якогось логічного закінчення. Ну мені сподобалось…Хоча, якби там грав не Ніколас, я б не сприйняв.

Також переглянув «Троє в каное». Фільм середнячок. Нічого мега нема, але подивитись можна.

Потім подивився «Хлопчик в дівчинці(чи навпаки?)». Коротше сподобалось сильно. Ну це типу москальське «любов-морковь»(мав необережність подивитися колись), але краще. Сюжет в принципі банальний, але багато цікавих ситуацій. Саундрек Емінема на початку рулить, акторка сподобалась – миловидна така, та й грала класно.

Забув ше про «500 днів літа». Цей фільм я ще колись давно дивився на телефоні(ото задротом був), а потім вже призабулося. Знову переглянув і знову можу підтвердити, що фільм крутий. Сюжет супер цікавий, фільм справді не подібний на інші. Зуї Дешанель класно грала.

Може я вже про цей фільм розказував в кінодайджестах, але то таке. Гірше від того не буде .

Одним словом, вибачайте, що стільки відгуків вліпив в один пост. Сподіваюсь, що комусь відгуки згодяться.

Коментарі   
Romick
# Romick 02.12.2011, 21:02
Було б дуде зручно якби описані тобою фільм мали б лінки на завантаження. Наприклад на http://toloka.hurtom.com
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 03.12.2011, 13:15
Цитую Romick:
Було б дуде зручно якби описані тобою фільм мали б лінки на завантаження. Наприклад на http://toloka.hurtom.com

дякую за пораду, в майбутньому врахую. хоча скористатись пошуком по толоці наче не дуже складно :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора