Мої враження від FRIENDin

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 2999

FriendIN

Ну повівся я на гасло "Перша українська соціальна мережа" та й вирішив спробувати. Одразу видно, що в проект вклали немало грошей та сил.

Зразу хочу сказати, що ця соціалка не має схожих рис із вконтактами та фейсбуком. І це плюс. Інтерфейс повністю унікальний, проте залишає неоднозначні враження. Кольори переважно сірі і викликають якесь відштовхування. Можна було б поекспериментувати з кольоровою гамою.

Юзабіліті на рівні, хоч і не дотягує до рівня гігантів. Є багато налаштувань, зручний пошук. Проте наразі там дуже мало людей...а точніше нікого знайомого там не знайшов.

Є три версії сайту: українська, російська та англійська. Тепер пригадую, що при першому заході на сайт він був російськомовним, поки я не вибрав українську версію. Це мені не сподобалось. Якщо вже позиціонуєте себе українською соціалкою, то й українська мова має бути пріоритетною.

Також помітив деякі незначні помилки в самих скриптах, проте це не зіпсувало враження. Сильно сподобалась реалізація музичного плеєра - досить зручно. Організація відео, альбомів в цілому стандартна.

Про перспективи даного проекту можу сказати таке: якщо будуть вкладені значні кошти ще на рекламу, то майбутнє є. Але потрібно розуміти, що конкурувати з фейсбуком, контактами і однокласниками надзвичайно тяжко. У соціалці з"явиться своя постійна аудиторія - це безсумнівно, проте без хорошої рекламної кампанії весь проект приречений на провал.

Також наразі реклама на сайті відсутня, що є плюсом. Але всі ми знаєм, що на одному ентузіазмі вони не заїдуть, тому з часом з"явиться реклама.

Ну, будем спостерігати за успіхами цієї соціалки, а наразі додавайте мене у френди: http://friendin.net/#userpage/32469

Додано 10 березня 2014 року: творцям не вистачило наснаги і на даний момент такого сайту взагалі не існує :( 

Коментарі   
Akceptor
# Akceptor 06.02.2012, 09:50
Колись був зареєструвався у вітчизняній мережі connect.ua, яка згодом через бажання власників заробити перетворилася на якусь несусвітню лажу. Тому у старт-ап не пхатимуся точно
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
molinski
# molinski 21.02.2012, 01:09
Цитую Akceptor:
Колись був зареєструвався у вітчизняній мережі connect.ua, яка згодом через бажання власників заробити перетворилася на якусь несусвітню лажу. Тому у старт-ап не пхатимуся точно

о точно, теж там був, там жахіття зараз
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора