Моя техніка VS Час

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 2861

Гаджети неабияк допомагають мені в роботі і навчанні. Я колись писав огляди всього нового, що купляв. Та це лише початкові враження, а тепер я хочу описати як та чи інша техніка поводить себе через значний відрізок часу.

 

Ноут

Почну, мабуть з ноутбука. В травні 2013 року був придбаний Asus K55VJ, тобто у мене в користуванні він вже більше двох років.

Що я з ним робив – доставив ще одну планку на 4 гігабайти оперативки, таким чином зараз у ньому всі 8 гігабайт. Операційна система – Windows 7 64-бітна.

Операційку я жодного разу не перевстановлював, бо взагалі вважаю це заняття ідіотським, якщо в 90% випадків можна усунути будь-які програмні проблеми самостійно.

По залізу. Гріється ноутбук в межах норми, тому поки недоцільно нести його в сервіс для заміни термопасти. Хоча сильно відкладати це теж не треба. Шуміти більше теж не почав.

Кілька місяців тому виникла проблема з жорстким диском – системна утиліта Віндовса видала, що жорсткий диск у поганому стані і бажано зробити резервні копії даних. Я погуглив, перевірив хард рядом різних програм, зробив дефрагментацію і досі нема жодної помилки. Програми показували лише кілька битих секторів, які в підсумку були замінені, а сам диск, сподіваюсь, прослужить ще кілька років.

Щодо корпусу. Корпус в ноутбуці з першого погляду добротний – є металева пластина навколо панелі з тачпадом. Все інше – пластик. З часом пластина подряпалася там, де я кладу ліву руку, проте не дуже сильно.

З пластиком виникли більші проблеми – з лівого боку, там де отвір виводить гаряче повітря є пластикові переділки. При перенесенні ноутбука я зазвичай брався лівою рукою за той бік і прогинав пластик. Тож нещодавно кілька тих переділок потріскало і я їх взагалі відламав нафіг – вони й так не несуть функціонального навантаження.

Взагалі я сам винен, бо експлуатація ноутбука найбільш активна – тягаю його туди-сюди, а тепер ще й на роботу ношу в сумці щодня. Проте хотілося б біль жорсткий корпус з кращою якістю пластику.

Планшет

Далі планшет. В листопаді 2013 року був придбаний LG G Pad 8.3. Тобто у користуванні уже майже 2 роки.

Спочатку був Android 4.2, проте через кілька місяців вийшло оновлення до 4.4. На цю ж модель випустили і Android 5.0, але до країн СНД це оновлення щось досі не може дійти. До кінця року, думаю, дійде. Хоч і на 4.4 планшет працює чудово.

За весь час користування глюків практично не було, потужні ігри йдуть без проблем, хоч іноді й просідає ФПС.

Майже весь час планшет використовувався в фірмовому чохлі. Через стільки часу стан чохла плачевний, проте стан планшету – як новий. Правда таки дехто умудрився поставити одну невеличку подряпину на екрані.

Смартфон

Смартфон. Найстаріший житель  LG L7 II P713 серед моїх гаджетів – був куплений в квітні 2013 року. За цей час кілька разів були спокуси змінити його на якусь новішу модель, але було вирішено, що це недоречно.

На смарт в 2014 році вийшов Android 4.4, проте у мене досі Android 4.1. По-перше, коли я хотів оновитися – програма на комп’ютері чомусь глюканула і бачити під’єднаний смартфон не хотіла, по-друге, на форумах я начитався, що на новій версії смарт працює повільніше. Після цього я вже і не робив спроб оновити прошивку.

Тим більше, що й на цій прошивці мене все влаштовує. На смартфоні встановлені тільки потрібні і важливі мені додатки, а всяка чепухня та ігри – на планшеті.

По корпусу. Експлуатація була жорсткою – надцять разів він падав з невеликих висот, ніяких чохлів і пльоночок – тільки кишені. Тому по канту корпуса є вм’ятини різних розмірів, проте сам екран прекрасно усе витримав і зараз може пожалітися лише на кілька маленьких подряпин, тонших за волосок.

Буває також глюк, коли смартфон може сам перезавантажитись, проте таке буває не частіше, ніж один раз на 2-3 тижні.

Телефон

Телефон. В березні 2014 року був куплений LG A390 – двосімочний кнопочний телефон-дзвонилка.

За півтора роки користування корпус у досить подряпаному стані через те, що телефон носився в кишені з ключами. Ну і падав кілька разів, як без цього, проте вм’ятин і тріщин нема.

Програмно було кілька глюків – телефон інколи думав, що він заряджається, хоч він не заряджався. Я списую це на те, що часто заряджав його неоригінальним зарядним.

Часто грішив на телефон, коли були якісь проблеми із зв’язком, але виявилося, що це настільки хренове покриття МТС в Івано-Франківську. От нещодавно навіть взагалі мережі не було пів дня. На київстарі подібних проблем нема.

Фотік

Ага, ще фотоапарат Samsung ST77, аля цифрова мильничка. Він був куплений ще в травні 2012 року, тобто йому вже більше 3 років.

Насправді експлуатую я його не надто часто – переважно він припадає пилом, тому ніяких проблем з корпусом нема, тим більше, що носиться він в чохлі і жодного разу не падав. Сам по собі він трохи повільнуватий був з самого початку, тепер такий самий, але свою основну функцію виконує на ура.

Колись писав в огляді, що відео він знімає чудово і без зауважень – то не зовсім так. По-перше, стиснення відео практично нема – на виході я отримую багатогігабайтні файли, по-друге, при зумі працює шумоподавлювач, який крім звуку об’єктиву подавлює й всі інші зовнішні звуки. Ну і карта пам’яті має бути мінімум 6 класу, бо якщо нижче – відео не буде писатися коректно через відсутність нормального стиснення.

Такі пироги, малята. В цьому році нічого нового не купляв, бо поки й не треба. Мейбі в 2016 році порадую себе новим гаджетом при успішних розкладах.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора