Монтаж промислової вентиляції та кондиціонування - корисні факти

  • Переглядів: 480

До приміщень на виробництві пред'являються підвищені вимоги. Воно й зрозуміло: в цехах, в приміщеннях підприємств накопичується пил, бруд з-за посилених ритмів роботи. У зв'язку з цим вентиляція для виробництв повинна бути продумана до дрібниць і відповідати встановленим нормам і стандартам. Організація виробничої лінії з випуску продуктів передбачає постійні випари, ароматичні домішки, згубно позначаються на здоров'ї співробітників. Як випливає облаштувати вентиляційні системи?

Важливі моменти монтажних робіт

Вентиляційна система може бути представлена в декількох елементах.

  • Можна поставити механічні фільтри, жироуловлювачі, пристосування для очищення повітря циклонного, вугільного або водного типу.
  • Над кожним робочим місцем монтується витяжка.
  • У деяких підприємствах виправдана установка знежирювальних випромінювачів.

Серед факторів, що визначають вибір вентиляційної і кондиційної конструкції можна вважати габарити приміщення, висоту, призначення. Вартість диктується цими параметрами, а також може бути підвищена при необхідності додати в системи ізоляційних матеріалів для повітроводів, фасонні елементи. Грають роль умови, в яких проводиться робота фахівцями. Як проводиться робота?

Поетапний алгоритм дій

Професіонали приступають до роботи після розробки затвердженого інженерної групою проекту і складання остаточного кошторису, погодженого із замовником. Робота проходить у кілька етапів.

Підготовчий етап включає в себе вибір і транспортування обладнання. Тут враховуються кількість необхідного повітрообміну, кліматичні особливості місцевості і призначення об'єкта. Перший показник залежить від числа співробітників і строго регламентований. Відносно призначення об'єкта теж встановлені певні норми по параметрах повітря, будь то лікарня або склад. Від клімату залежить вибір апаратів за проектною потужністю.

Другий крок - здійснення монтажа вентиляции. Тут багато важать погоджені дії монтажників з особливостями кошторисно-проектної документації. Багато що продиктовано кваліфікацією і досвідом працівників.

Третій етап включає пуско-налагоджувальні роботи, під час яких проводиться запуск, контроль правильності установки і роботи систем. Маніпуляції проводяться фахівцями за допомогою устаткування.

Завершальний крок має на увазі здачу об'єкта замовнику.

При грамотно проведені роботи можна не турбуватися за здоров'я працівників підприємств. Це допоможе підвищити продуктивність і ефективність праці.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора