Мій новий проект - TurLife.com.ua

Написано в Заробіток в інтернеті
  • Переглядів: 2278

Всім привіт! Як і обіцяв, пишу про свій новий сайт - TurLife.com.ua

Фактично ідея спала на думку в одну мить, а вже в іншу була реалізована. Тобто за одні вихідні, замість того, щоб вчитись, я склепав ще один сайт.

Ціль? А хто його знає... Частково цим сайтом я хочу скомпенсувати невдачі IFcity.com.ua, а частково тематика сайту пов"язана з моїм майбутнім факультетом туризму в Прикарпатському університеті, тому сподіваюсь, що сайт колись мене виручить.

Принцип наразі той же, що і на Texnonews.com - сухі новини. Може, колись почну активно подорожувати, тому ще один плюс блогу.

До речі, це перший сайт, на якому я використовую найновішу наразі джумлу - версії 2.5. Суттєвих вдосконалень я не побачив, але юзабіліті адмінки стала набагато краща. Шаблончик взагалі був про якусь джазову групу, але кілька рухів рукою і він став суто туристиним :) Наразі мені особисто шаблон подобається, проте коли я людей опитував, то деякі казали, що футер червоного кольору їм не подобається. Сподіваюсь, щось порадите.

В мене я ще одна чудова ідейка(справді оригінальна) для блогу, проте реалізую я її вже, мабуть, літом. Зараз і так часу обмаль. З початку місяця прибутки падають, цифри не сходяться, гроші витрачаються невідомо на що, ще й школа заважає нормальному веденню справ :(

Пі.Ес. Я тут прикинув вже щодо цього блогу...В попередній статті я відмітив перший День народження цього блогу. Від початку заснування на блозі не було жодного зовнішнього посилання(лічильники закриті в нофолоу), а який толк? Відвідуваність у 20-30 людей? Знаєте, навіть такі блогери, як Шакін не встидаються заробляти з своїх особистих блогів. Тому наразі підвищується ймовірність того, що через кілька днів я зроблю додатковий розділ блогу та буду звідти продавати посилання. Це так, щоб не засмічувати вже існуючі статті, які транслюються на головну, бо реально їх псувати жаль. А так я зроблю розділ якихось новин і всі проблеми вирішені. Реально, чому сайт має простоювати, якщо він може принести хоч трохи для розвитку інших проектів? (так, я такий жаднюга) =)

Додано через 2 роки після написання статті (10 березня 2014 року): мда, а я тоді серйозно думав, що поступлю на туристичний, а поступив на юридичний. Тому сайт фактично закинув, а жаль :(

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора