Краще поганий мир, ніж хороша війна

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1752

Війна стала предметом спекуляцій вже досить давно. Багато людей сумують через те, що Європа недостатньо тисне на Путіна, але Європу можна зрозуміти. Енергетична залежність від Росії досить сильна і закривати на це очі не можна.

 

Побачимо наскільки буде добре українцям, коли ми будемо зимою замерзати. Це, звичайно, не означає, що якщо в тебе є нафта і газ, то ти можеш срати на весь світ, але містер Путін трохи іншої думки. І за це він викликає повагу. Так-так, Путін крутий, бо він такий собі негативний персонаж сучасності. В кожній історії негативні персонажі набагато цікавіші за позитивних. Правда в масовій культурі зло зазвичай програє, але ми ж не в казочці народилися, а в реальному світі.

Я от про що хотів поміркувати. Чи вплине дана політично-військова ситуація на інтернет-ринок? Допустим, в керівництві вебмані знайдеться дуже яскравий українофоб, який вирішить, що українці не мають права юзати російську платіжну систему. Тоді заплачуть дуже багато людей, і я в тому числі. В певній мірі всі ми залежні від Росії, просто не всі це усвідомлюють.

Яка б не була Росія та росіяни, але це найбільша держава у світі. І там є нафта. Зрозуміти, що там є нафта, можна, мабуть, тільки поглянувши на Москву, Петербург та ще кілька великих міст. Іншими ж місцями Росія мало чим відрізняється від злиденної України. Такі недоліки егоїстичного керівництва.

Випадок з літаком, звичайно, жахливий, але навряд це було зроблено спеціально. Путін не мав наміру ще більше злити Захід, проте йому вдалося. Він грає в гру, де правила придумав він сам і весь світ нічого не може зробити.

Як же багато залежить від малесенького випадку. Якби на виборах Президента США у свій час переміг Джон Маккейн, на даний момент в самому розгарі була б Третя Світова. Обама ж веде дуже дипломатичне керівництво і до останнього буде намагатись зберегти мир. Він вже одного разу програв в Сирії, тому він знає, що з Путіним жартувати не дуже безпечно.

Було б чудово спостерігати на це все зі сторони. Але нам випала доля стати плацдармом між Заходом і Сходом, і цей плацдарм може бути знищений.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора