Кінодайджест першої половини осені

Написано в Цікаве звідусіль
  • Переглядів: 1410

Обіцяв писати раз у тиждень мінімум - от і пишу.

Як я вже казав, 2013 рік сильно радує мене якістю фільмів. Я навіть не очікував, що рік буде настільки плідним у цьому плані.

Почну, мабуть, з найкращого фільму цієї осені (а то й року) - Гравітація.

Не очікував я настільки потужного фільму, дивлячись трейлер ще в кінці літа. Не очікував я й таких спецефектів, знаючи, що бюджет фільму 80 мільйонів. Не очікував також, що в 90 хвилин можна вмістити стільки красоти.

Коротко про головне - йдіть у кінотеатр! Йдіть, поки його показують ще, йдіть бажано на 3Д, а ще бажаніше на аймакс. Гравітація явно буде заслуговувати чимало премій та оскарів. Я не буду описувати сюжет чи гру акторів - про все це написано на сторінках інтернету вже мільйони разів. Хочу лише виділити ставлення людей до цього фільму.

Як відомо, Гравітація є максимально достовірна, це вам не фантастика. Але враховуючи тему космосу, були допущені явні "ляпи". Проте це саме один із тих випадків, коли ляпи не псують фільм. Однаково цікава реакція людей, які подивившись фільм обгадили його з ніг до голови через те, що у ньому є неточності.

Всі з наукових помилок, які були допущені, вони були допущені свідомо творцями фільму! Для Гравітації режисер викликав кількох науковців та астронавтів, щоб скоротити кількість ляпів до мінімуму. Кожен ляп був обговорений сотні разів і тільки після того робився фільм. І це художній фільм, а не документалка, щоб наговорювати на нього. Ну не розумію я таких людей.

Отже, на Гравітацію ви повинні сходити неодмінно.

Далі піде свіжий фільм Полонянки. Трилер обіцяв бути непоганий.

Загалом і вийшов він непоганим, але "вау" ефекту таки не було. Чогось таки не вистачило. Акторська гра Х"ю Джекмана порадувала - рюмсати і гніватись він вміє чудово. Сюжет цікавий лише тим, що до кінця фільму гадаєш хто був цим викрадачем. Детективна сторона фільму вдалася - я таки відразу і не допер хто там був головним злом. Проте затягнуто конкретно - 2.5 години. Не скажу, що було нудно, проте середина фільму якось надто деталізована речами, які й не потрібні. Кінець сподобався.

З відносно старих вже фільмів я переглянув Кров"ю і потом - посередня комедія з елементами трешу.

Головні веселощі викликають надзвичайно тупі вчинки головних героїв, а головний сум - це те, що фільм заснований на реальних подіях. Загалом добре, що я не йшов на нього в кінотеатр весною - він цього не був вартий.

Враховуючи те, що в цьому році я полюбив жахи, а в листопаді буде прем"єра другої частини Астралу, я був змушений подивитись першу частину.

Відверто кажучи, на початку фільму я постійно думав - а чим він відрізняється від того ж Закляття, яке я бачив у серпні? Режисер Джеймс Ван використовує звичні йому прийомчики, тому фільми з його режисурою є трохи подібними. Проте далі сюжет став цікавішим, а кінець так взагалі порадував своєю неоднозначністю. Загалом непоганий рівень для жахів і я точно піду на другу частину в листопаді.

А ще я переглянув Невидиму сторону. Фільм 2009 року, досить непоганий і хороший. Було приємно подивитись хорошу драму, в якій висвітлюються життєві цінності, добро та людська допомога.

Мене трохи починає бентежити думка, що великих і бідних афроамериканців всім шкода. Хоча не знаю чи всім, ну мені так точно шкода. Сандра Буллок заслужено отримала оскара за цю роль, а сам фільм показує, що є ще хороші люди на планеті, бо знято все за реальними подіями.

Загалом фільмів я переглянув дуже багато за останній час, це лише невелика частина. Напишу згодом ще.

Коментарі   
igor
# igor 18.10.2013, 17:05
А я вже скачав Астрал 2 і навіть почав дивитися 8)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 18.10.2013, 19:54
Ах ти пірат :D
Я особисто чекаю щоб піти в кінотеатр.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора