Кінодайджест №8

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 2196

Давненько я не писав про фільми. Останнім часом нових кінокартин не так багато, а переглядати старіші якось не маю часу. Загалом, якщо порівняти, то початок 2013 року був веселішим у плані фільмів. Від початку року на своєму кінопоіску я поставив лише дві 9-тки. Мультику «Лего. Фільм» і фільму «Перший месник: друга війна». Пояснюю.

Мультфільм мене підкупив тим, що зроблений він доволі непогано. Я взагалі був шокований, що в мульті в стилі лего я буду в захваті від графіки. Зроблено дійсно дуже круто – всі детальки рухаються дуже швидко і краєвиди змінюються, що змушує прилипнути очима до екрану.

Сюжет вийшов цікавим, повчальним і в дечому навіть філософським. Хороший рівень гумору, який змушує сміятись в повний голос. Хоча, малі діти, які були в залі, певно не дуже «шарили» ті жарти, то все було орієнтовано на старшу публіку. Може колись виростуть і зрозуміють.

Капітан Америка у власній персоні задав серйозну планку фільмам від Марвел. Перша частина «Капітана» відверто була найгіршим фільмом від студії. Не суть у тому, що час Другої світової зображався фантастично, просто тоді реально були проблеми з сюжетом, з грою акторів і навіть з постановкою спецефектів.

В другій же частині фільму творці реально постарались. Тут ми маємо і в міру реалістичний сюжет (якщо порівнювати з Тором і Месниками) і візуальну складову там, де вона потрібна. Хоча, якщо порівняти з Месниками, то в Другій Війні нема такого пафосу в графіці і стількох намальованих вибухів. Нашу увагу вирішили захопити постановкою рукопашних боїв. І їм це вдалося.

Епічних бійок у фільмі вдосталь і всі зроблені максимально видовищно. З гумором тут не гірше і не краще, ніж у інших фільмах від студії Марвел. Проте сюжет заслуговує серйозних похвал. Мало того, що творці фільму чудово влили сюжет в всесвіт Марвел, вони зуміли створити щось нове, чого раніше не було. Скажімо так, сюжетна теорія про закінчення 2 світової змусила мене реально задуматись над здійсненням такого сюжету в реальності. Правда в суворій реальності не буде вже відважного Капітана, який би вирішив всі проблеми біганиною і бійками.

Цікаво, що моє покоління фактично виросло на фільмах від Марвел. Всі мої знайомі бачили мінімум кілька фільмів із серії.

Ну і «розачаровашка» весни виявився фільм «Ной». Не сказав би, що очікував чогось мегасильного, але хотілось було побачити хороший фільм. Ноя я оцінив на сімку лише за візуальну складову, яка місцями була все-таки непогана.

Може то таке сприйняття було тільки в мене, але я не міг без посмішки дивитись цей фільм. Біблійський сюжет могли б адаптувати якось більш реалістично, щоб побільше зомбяків залишалось в путах релігії. Приплести до цієї історії кам’яних велетнів-трансформерів це сильно. Ну а чо, треба ж якось обіграти те, що однісінький Ной з своїми синами не міг побудувати ковчег, який би вмістив «кожній тварі по парі».

Та велетні – то ще окей, вони принаймні красивезно розкидували натовп «грішників», які хотіли пробратись на кораблик. Мені стало більше цікаво звідки сімейство Ноя роздобуло собі модняцькі джинси. Хм.

Початок фільму задав настрій на весь час: нам показують яким чином бог створив землю. І показують якось так оригінально, що начебто і зачіпають еволюцію, а начебто і ні. Нє, ну серйозно, хто вас віруючих пойме в що ви вірите.

Діалоги мене взагалі потішили. Половину фільму головні герої бігають по ковчегу і вирішують питання про дітей і долю самих себе. Нещасний Рассел Кроу старався зіграти раба небесного, який водночас і мужньо виконує накази дяді з небес і думає а чи не фігню той дядя йому плете. До Герміони і Коннеллі претензій нема – зіграли гарно, правда їхні персонажі теж були якісь вштирені.

Творці фільму хотіли створити біблійський шедевр, який би змушував людей ревіти і нести гроші в церкву, а створили якусь комедію без закадрового сміху. Я би розповів детальніше про всю абсурдність сюжету і окремих частин фільму, але то вже будуть спойлери, а біблію читали не всі. І в мене таке враження, що сценаристи прочитали разок біблію, курнули якогось хорошого зілля і сіли писати сценарій. Хоча не виключено, що сама біблія писалась так само.

Пі.ес. а Коннеллі то вже постаріла, ех Frown

Пі.пі.ес. чекаю літа і нових прем’єр

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора