Кінодайджест №7

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 3190

Гортав я тут старі публікації свого блогу, а паралельно думав над новим постом. Та й от згадалася моя стара рубрика "Кінодайджест", яку я не вів з літа 2011 року. Тож продовжимо :)

Старим тут не місце (2007) - переглянув кілька днів тому, проте досі знаходжусь під враженням. Дивнішого фільму я в житті не бачив! Дуже цікаво знятий фільм, з дуже незвичайним сюжетом та акторами. В загальному фільм про серійного вбивцю та те, як він ганяється за одним фермером. Насправді рекомендую подивитись всім, хто любить думати під час перегляду та тим, кому набридло передбачуване кіно.

Смак життя (2007) - скачав я цей фільмець виключно заради Кетрін Зети-Джонс(див. №8 в моєму списку улюблених актрис). Відразу скажу, що фільм досить позитивний та легкий. Наче й немає нічого особливого, проте цікава історія, цікаві актори та хепі-енд - хороше кіно для перегляду із рідними/коханими.

Примарний вершник (2007) - ну а цей фільм я скачав заради Ніколаса Кейджа :). Раніше руки не доходили подвитись, а от зараз випала можливість. Ну мені сподобалось, як і всі фільми за участю Кейджа. Хороша фантастика, поєднана з містикою - чергова якісна стрічка від "марвел". Спецефекти досить непогані, сюжет цікавий. Єва Мендес гарно доповнює картину :)

Повстання планети мавп (2011) - довго не хотів качати цей фільм, бо з висловом "планета мавп" в мене асоціювались старі фільми з волохатими мавпами, які розмовляють ітд...і в тих фільмах єдине що було хороше - це Естелла Уорен :). Та потім мені порекомендували скачати, і я вже піддався на провокацію. Чесно? Не очікував... Фільм виявився досить крутим та цікавим. Потужна реалізація спецефектів, непогані актори. Навіть передбачуваний сюжет не зіпсував враження від фільму. Одним словом досить круто :)

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора