Кінодайджест №5

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 3274
  • Монстро (2008) - цікавущий фільмець про те, як на Нью-Йорк напав здоровенний монстр, який нищить все на своєму шляху. Фільм знятий досить незвичайно - дуже реалістично. По ідеї хтось із групи, яка намагалась вижити постійно тримав наче просту відеокамеру. Кадр постійно кудись з*їжджав, тремтів - все, щоб глядачі подумали, що це було насправді. Цікавий факт, що в кінотеатрах вивішували спеціальні попереджувальні таблички перед входом на цей фільм, що він може викликати нудоту. Спецефекти мені сподобались, чекаю продовження.
  • Клас (2007) - угадайте де зроблений фільм! В Естонії! Але поглянувши на відгуки людей, я таки скачав його і не жалію про це! Фільм про ізгоя в школі, з якого всі знущались, а він терпів. Одного дня один з тих, хто його ображав усвідомлює свою нікчемність і вирішує захищати бідного хлопця. Фільм заснований на реальних подіях і дуже вражає.
  • Ігри розуму (2001) - цей фільм теж заснований на реальних подіях. Стрічка про математика, який хоче зробити велике відкриття і в дорослому віці у нього виявляється шизофренія, з якою він бореться. Фільм справді захопливий та цікавий!
  • Татові знову 17 (2009) - стандартна голівудська комедія з дуже передбачуваним сюжетом. Але при цьому непогана гра акторів та кілька непоганих жартів. Як на мене, фільм не передає основну ідею з нормальною глибиною. А основна ідея хороша.
  • 28 тижнів потому (2007) - ну от не люблю ужастіки, хоч вбий. Не через те, що боюсь, а через те що гидко. Ну але однокласник мене таки вмовив подивитись, за що я йому вдячний. Стрічка не така вже й жахлива. Чимось вона нагадує фільм "Я легенда", але з більшою кількістю зомбі :). Фільм до останнього моменту тримає в напруженні, спецефекти красиві, актори непогані.
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора