Кінець третини літа

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 2684

Червень підійшов до закінчення зовсім швидко. Технічно в мене була сесія майже весь місяць, але фактично я все рівно нічого не робив. Зате сесію таки здав і все за першим разом, що вже радує.

По роботі сильних здвигів нема. Є бачення того куди треба далі рухатись, але нема якогось поштовху. Зате за місяць появились інші зміни в житті.

 

В середині місяця я успішно переїхав на нову квартиру. Ще через тиждень я переїхав на ще іншу квартиру, в якій поки і залишусь. Чесно кажучи, завжди думав, що я в побуті страшний нечупара і так далі. Проте виявилось, що я цілком регулярно справляюся з різноманітними доволі нудними заняттями, як от прибирання чи миття посуди.

Тобто отакого ви в мене дома не побачите:

Але з іншого боку виникають певні проблеми в кулінарії:

Та це таке. Переважну більшість часу я проводжу взагалі не вдома, тому жалітися нема на що.

Доволі жахає той факт, що ці 2 місяці промайнуть і доведеться йти на 3 курс. І зовсім не гріє та думка, що той диплом однаково нікому не треба.

Ну окей, негатив хоч і постійно нависає наді мною, але я якось стараюсь те від себе відганяти.

Недавно був на нових трансформерах і тепер можу порадити всім любителям спецефектів на них сходити. Весь екшн рівномірно розкиданий по фільму, тому нудно точно не буде. Сюжет звичайно брєдовий, але там на нього ніхто не звертає увагу.

Далі майже кожного тижня будуть якісь нові цікаві прем"єри. От за це я і люблю літо - кіностудії завжди залишають найбільші блокбастери на літо.

Це все, що може пропустити цензура на даний блог про перший місяць літа, тому буду завершувати і прощатися до наступного тижня.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора