Кінець канікул і безвихідь

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1177

Канікули в нашому університеті тривали цілий січень. Так було і на першому курсі. Пояснюють нам це тим, що хочуть зекономити гроші на опаленні. Тільки прикол в тому, що більша половина січня якраз була теплою, а от вже зараз вдарили морози і на лекціях ми точно будем сидіти в куртках.

Та суть не в тому. Суть в тому, що я встиг зробити за цей місяць. І ось я постараюсь проаналізувати як я провів канікули, що виконав, а що ні.

  1. Я лінувався. Ну куди вже без цього. От буквально вчора я вибирав який би то шаблон взяти для свого тицастого сайту, щоб його прийняли в ГГЛ і зрозумів, що переглянув вже безліч хороших варіантів. Але від усіх відмовлявся по одній простій причині – там є що переробляти. Я настільки лінивий, що шукав шаблон, в якому б не було в футері посилань на сайт розробників, хоч на видалення такого посилання іде максимум 5 хвилин. І смішно і сумно, але таки знайду щось путнє і нормально допиляю, бо сайт купу місяців лежить мертвим грузом.
  2. Я не лінувався. Я таки робив щось корисне – розвивав якісь проекти, читав інфу, ходив в спортзал, гуляв, виношував якісь нові ідеї.

Багато часу в мене забрало стеження за революційними подіями в ненці Україні. Але тепер наче зліз з голки ютуб трансляцій і вже не приділяю цьому багато уваги.

Досягнення місяця – відкриття нового сайту. І як я й обіцяв, він російськомовний. Диво дивне, але в день відкриття в мене було 500 хостів. Правда це були переходи з одного форума, де розповсюдили мою корисну статтю, після чого я зробив висновок, що справді корисна інфа може й сама просунути сайт на нормальний рівень. Потім, звичайно, такий трафік обірвався, але далі тримається середня відвідуваність на рівні 50-60 хостів. З пошуковиків йде 10-15 хостів в день, решту – соціалки і той же форум.

Варто зауважити, що сайт досить вузькотематичний, тому тисячі хостів щодня йому не світять, але робив я його на чистому ентузіазмі.

Далі експериментую з рекламою Adsense – капають там, звичайно, копійки в буквальному значенні, але я фантазую, що трафік і профіт в сто раз більший і може колись так і буде.

Канікули мене страшно вибили з режиму. Я тепер зазвичай лягаю тоді, коли сходить сонце, а просинаюсь або в обід, або пізно після обіду. Мда, такого раніше і не було. Полюбому універ винен Tongue out

Життя якось проходить, а я цього не дуже й помічаю. Забагато всілякої метушні у людей. От за кілька годин і в мене почнеться навчальна метушня, хоч щодня себе питаю нащо воно мені треба. А ще курсач писати, а ще якісь нові предмети ввели – морока та й годі. А ще літом перша практика буде, яку взагалі без поняття де і як проходити.

Але нічого, прорвемся. А як не прорвемся, то не біда.

Ну а поки згадайте чому не можна прогулювати свої навчальні заклади :)

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора