Хроніка початку березня

Написано в Заробіток в інтернеті
  • Переглядів: 1191

Війна війною, а в блог треба писати. 6 березня несподівано апнуло. Апнуло Тиц  і повернуло мені двадцятку на texnonews. Офіційно наразі можна вважати, що сайт вийшов з-під АГС (можете почитати повну історію та хроніку подій - тут). Хоч нічого толком я для цього і не робив, але тепер минулих помилок допускати не буду.

Образливо те, що через всю цю ситуацію показник індексації в біржах серйозно впав і тепер відновиться лише на початку червня. А це довгі 3 місяці, за які може багато що статись. А поки треба затягнути паски і старатися економити.

Місячний експеримент по просуванню в автоматичних системах поки нічого серйозного не дав. Позиції потрапили в топ 30, але трафіку не прибавилось. Та почекаю ще пару місяців і подумаю чи варто тратити на те гроші.

Паралельно найближчим часом хочу за допомогою сапи наростити тиц для одного із сайтів. Бюджет буде в районі 1-2 тисяч рублів в місяць. Бо чесно кажучи, щоб купувати вічні посилання, треба в рази більше грошей і це зрозуміло. З одного боку вічні посилання дають «вічний» ефект, але з іншого боку через них можна потрапити під фільтри, що я і спостерігаю у інших сошників ще з літа 2013 року. А зняти "вічняки" набагато складніше, ніж орендні.

Тому я попробую наростити непоганий Тиц, поки сайт не піде під фільтри і АГС-и, бо ризик для цього є. А викинути безліч грошей на вічні посилання, а потім влетіти під фільтри – оце насправді образливіше.

Є ще один проект, який я виношую вже кілька місяців. Сайт розважальної тематики, який по ідеї має збирати гори трафіку. Але робота просувається дуже повільно. Фактично робота навіть не почалась, але уявлення про те, як робити такий сайт у мене є. Але скоріш за все, дороблю я його аж літом.

Через скачки долара домени трохи подорожчали, а ще відкрилась реєстрація доменів «укр». Та платити 2400 гривень навіть за непоганий домен поки в мене бажання нема. Почекаю, поки відкриється річна реєстрація.

Отже, в моїй затяжній фінансовій депресії, яка почалась з осені 2013 року вже є певні промінчики надії. Ще є чимало планів по діяльності і при вдалому розкладі я сподіваюсь значно покращити свою якість життя.

Якщо не буде якихось непередбачуваних подій, то вже з літа я переїду на нову квартиру і буду старатись якось виживати. Саме тому мені зараз нафіг не треба війна і скачки національної валюти. Оот. А в зворотньому випадку доведеться виживати або під кулями, або в іншій країні.

Коментарі   
Пан П
# Пан П 11.03.2014, 21:06
Владиславе, а чому думаєщ що з вічними посиланнями більший ризик загриміти під фільтр? Як на мене, то навпаки за сапівські лінки частенько до сайту приходить гуглівський пінгвін, а от вічні, які розміщаються на тематичних сайтах в середині статтей точно шкоди не зроблять. І так вічні в рази дорожче, і потім кепсько коли сайтик з вкладеними кровними грошиками потрапляє під фільтр, але з другого боку є більша мотивація аби того фільтру не допустити.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 11.03.2014, 22:39
Просто з досвіду.
З сапою простіше - отримав пінгвіна, зняв посилання - вийшов з-під пінгвіну
На біржах купив посилання і потім благаєш, щоб їх зняли. Бо по правилах вебмайстер може і не знімати лінки. А не знімеш всі лінки - не вийдеш з-під пінгвіна.
Просто особисті спостереження, наскільки часто в мене почали просити знімати лінки.
Я не кажу, що з вічними посиланнями більший ризик, ризики одинакові. Та й пінгвін давно навчився розпізнавати куплені лінки і в середині статтей і поза ними. Не знаю яким чудом, але їхні алгоритми творять дива.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віктор Хільчук
# Віктор Хільчук 12.03.2014, 14:19
Я колись на техноньюс теж купував посилання, тому добре що він повернув ТІц :-D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 12.03.2014, 19:57
хехе, завжди приємно бачити на блозі людей, які купляли в мене посилання :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора