Холодряга

Написано в Інше
  • Переглядів: 2115

Холод

Ну от і добралась до України справжня зима! Настільки вона забарилася, що тепер вдарила з такою силою, наче намагається скоменсувати свою довгу відсутність.

Тепер я всі вихідні сиджу дома, бо виходити на такий мороз мені відверто влом. Якщо ще десь по потребі можна вийти, то іти гуляти в таку погоду я манав. Не люблю зиму... Літом натягнув за 2 секунди першу-ліпшу футболку з шафи, одягнув шорти/джинси та й поперся в невідомому напрямку, а взмику треба з пів години одягатись, закутуватись у шарф по самі вуха, нап"ялювати шапку, взувати метрові зимові боти ітд...

Хоча при цьому я більше люблю холод, ніж спеку. Для мене ідеальна пора року - прохолодне літо.

Та поки за вікном бушує мороз, я вам розповім про останні події свого життя.

Для початку я зловив на гарячому одного наглого спамера, який вмудрився залишити аж 3 спамні коменти до різних статей.

Звертання до спамерів: навіть якщо здається, що блог я нечасто оновлюю, це не означає, що можна ліпити свої посилання у всі діри! Такі коменти я видаляю практично моментально, тому ККД* ваших дій рівне нулю!

*ККД - коефіцієнт корисної дії. (Уроки фізики в школі проходили недаремно :))

Та це таке)) Наразі я вже доживаю останні місяці в своїй школі. Вже роздрукував документи для подачі на ЗНО... Кому цікаво, то я вибрав укр.мову, географію, історію України та англійську мову. Буду мітити на туризм в Прикарпатському. При цьому є кілька запасних варіантів, але вже як вийде.

Зараз все частіше задумуюсь над майбутнім, а початковий мандраж перед ЗНО вже дає про себе знати. Я все частіше офігіваю, дивлячись на завдання з географії. Враховуючи те, що цього року підняли прохідний з профільних предметів до 140, то я вже неабияк захвилювався.

Чесно скажу, що таки хвилююсь. Навіть не уявляю що буде, якщо провалю ЗНО. Хоча з іншого боку це не така вже й катастрофа, але однаково неприємно.

Зараз наче й готуюсь, за книжками проводжу часу більше, ніж за всі попередні роки разом взяті)) Проте чогось не можу зосередитись. З одного боку потрібно реально сильніше готуватись до географії, а я читаю історію.

Англійську я взагалі буду "сфанаря" здавати. Це вже заради експерименту. Лишається якихось три місяці...три місяці, а я ще не відчуваю, що готовий хоч на 50% до ЗНО.

Хочу вже поступити, забути про школу, поринути в студентське життя. Знаю, що ще багато складної шняги попереду мене чекає, проте стараюсь не думати про те.

А ще цей інтернет...таки багато часу забирає ця зараза. А також вчителі... Вже одним місцем чую, як ми всі будем випрошувати оцінки під кінець навчального року. Як я це не люблю... Кожен вчитель себе вважає пупом землі і починає вимахуватись... Та я прикрию цю тему до кінця школи, бо в нас вчителі просунуті стали. Директорка навіть таємно по "вконтактах" шлялася, а потім нам читала лекції, шо то страшне зло :) Тепер з великою підозрою додаю друзів в соціальних мережах =)

Попри все стараюсь зберігати хороший настрій...Вже нема того напрягу, який був кілька місяців тому. Стараюсь мислити позитивно по типу "а що буде, те буде...". Сприймайте життя простіше!

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора