Холодряга

Написано в Інше
  • Переглядів: 2076

Холод

Ну от і добралась до України справжня зима! Настільки вона забарилася, що тепер вдарила з такою силою, наче намагається скоменсувати свою довгу відсутність.

Тепер я всі вихідні сиджу дома, бо виходити на такий мороз мені відверто влом. Якщо ще десь по потребі можна вийти, то іти гуляти в таку погоду я манав. Не люблю зиму... Літом натягнув за 2 секунди першу-ліпшу футболку з шафи, одягнув шорти/джинси та й поперся в невідомому напрямку, а взмику треба з пів години одягатись, закутуватись у шарф по самі вуха, нап"ялювати шапку, взувати метрові зимові боти ітд...

Хоча при цьому я більше люблю холод, ніж спеку. Для мене ідеальна пора року - прохолодне літо.

Та поки за вікном бушує мороз, я вам розповім про останні події свого життя.

Для початку я зловив на гарячому одного наглого спамера, який вмудрився залишити аж 3 спамні коменти до різних статей.

Звертання до спамерів: навіть якщо здається, що блог я нечасто оновлюю, це не означає, що можна ліпити свої посилання у всі діри! Такі коменти я видаляю практично моментально, тому ККД* ваших дій рівне нулю!

*ККД - коефіцієнт корисної дії. (Уроки фізики в школі проходили недаремно :))

Та це таке)) Наразі я вже доживаю останні місяці в своїй школі. Вже роздрукував документи для подачі на ЗНО... Кому цікаво, то я вибрав укр.мову, географію, історію України та англійську мову. Буду мітити на туризм в Прикарпатському. При цьому є кілька запасних варіантів, але вже як вийде.

Зараз все частіше задумуюсь над майбутнім, а початковий мандраж перед ЗНО вже дає про себе знати. Я все частіше офігіваю, дивлячись на завдання з географії. Враховуючи те, що цього року підняли прохідний з профільних предметів до 140, то я вже неабияк захвилювався.

Чесно скажу, що таки хвилююсь. Навіть не уявляю що буде, якщо провалю ЗНО. Хоча з іншого боку це не така вже й катастрофа, але однаково неприємно.

Зараз наче й готуюсь, за книжками проводжу часу більше, ніж за всі попередні роки разом взяті)) Проте чогось не можу зосередитись. З одного боку потрібно реально сильніше готуватись до географії, а я читаю історію.

Англійську я взагалі буду "сфанаря" здавати. Це вже заради експерименту. Лишається якихось три місяці...три місяці, а я ще не відчуваю, що готовий хоч на 50% до ЗНО.

Хочу вже поступити, забути про школу, поринути в студентське життя. Знаю, що ще багато складної шняги попереду мене чекає, проте стараюсь не думати про те.

А ще цей інтернет...таки багато часу забирає ця зараза. А також вчителі... Вже одним місцем чую, як ми всі будем випрошувати оцінки під кінець навчального року. Як я це не люблю... Кожен вчитель себе вважає пупом землі і починає вимахуватись... Та я прикрию цю тему до кінця школи, бо в нас вчителі просунуті стали. Директорка навіть таємно по "вконтактах" шлялася, а потім нам читала лекції, шо то страшне зло :) Тепер з великою підозрою додаю друзів в соціальних мережах =)

Попри все стараюсь зберігати хороший настрій...Вже нема того напрягу, який був кілька місяців тому. Стараюсь мислити позитивно по типу "а що буде, те буде...". Сприймайте життя простіше!

Додати коментар

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора