Хейлі росте, я старію

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1328

Завтра їй виповниться 4 місяці. За майже півтора місяця, поки вона у мене, Хейлі виросла десь у два рази. Бігає, грається, спить – активне і життєрадісне кошеня, повна моя протилежність J.

Робить збитки часом, проте несуттєві. Бігає по квартирі зі швидкістю світла, хоч і розігнатись-то толком нема де. Любить сидіти на вікні та спостерігати за голубами, які сідають на підвіконня. Хижак, що тут скажеш. Взагалі класно було б виростити її до розмірів тигра, навчити ричати  і ходити з нею по вулиці.

А тим часом сьогодні останній вівторок літа і воно підходить до свого завершення. Вже за тиждень я піду в універ в якості другокурсника. Добре хоч перші два тижні лекційні і не буде такого напрягу. Може навіть пообіцяю собі вчитись старанніше цього семестру. Сподіваюсь хоч на один новий і цікавий предмет, який би мені колись у житті пригодився.

5 листопада виходить новий альбом Емінема, що є для мене досить значною подією. У вересні має бути прем’єра «Тіні незабутих предків», покладаю певні надії на цей український фільм. Згодом теж буде безліч цікавих фільмів в кінотеатрах, тож сподіваюсь, що буду мати час на них ходити.

Ага, ну і ще десь прочитав, що новий кінець світу прогнозують на цю осінь. Якось так швидко, ми ж ще не встигли оговтатись від масштабних руйнувань 21 грудня 2012 року, а тут знов апокаліпсис.

Взагалі швидко збігає час, осінь-зима, весна-літо. Хоча це банально – писати, що час швидко йде.

Подивився я тут у праву колонку сайту і побачив печальну картину, що кількість записів у блозі зменшується щороку з геометричною прогресією. Таким чином вже через два роки не буде про що писати. Ну я хоч не закидаю всю цю справу. Багато людей забивають болт і блоги закриваються. Здавалося б, який сенс вести блог, якщо він не приносить прибуток? Люди забувають головну ідею блогінгу, вона точно не пов’язана з грошима.

Я хоч і рідко коли буваю в курсі подій, проте дізнався, що там заваруха якась в Сирії. Знову всі вважають, що США у всьому винні. Люди далі мислять совковими стандартами.

Коротше кажучи, запис вийшов ні про що, ну хоч повтикаєте на фотки моєї Хейлі.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора