Гудбай Крим

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1350

За все життя я був в Криму два рази. І обидва рази отримав негативне враження. Краєвиди вганяють в тоску, я не враховую ті мініатюрні шматки Криму, де все гарно і квітучо. Насправді переважний простір Криму – це пустеля.

Якщо подорожуючи Західною Україною можна спостерігати людей, такі-сякі будівлі, то в Криму і людей фіг побачиш і краєвиди із розвалених будинків наснаги не додають. Я зараз говорю дуже суб’єктивно, адже скласти враження про регіон з двох візитів доволі важко. Але кажу так як є – я б там не хотів жити хоча-б через жахливий клімат і обстановку.

Окей, що я особисто втратив разом з Кримом? А нічого. Я відношуся до тієї когорти людей, для якої подорожі на море то є дика і недозволима екзотика. Так, у мене там є якісь дальні родичі. Ставлення як до близьких, так і до далеких родичів в мене вкрай негативне. Такий я вже є, в мене вся ця байда з «родинними цінностями» викликає лише рвотні позиви.

Що втратила країна? В теорії перспективний туристичний об’єкт. Все. Бо Крим ніколи не був прибутковим регіоном для країни при любій владі. Шельфи, які також в теорії можуть принести кучу грошей знаходяться біля острова Зміїного, який наразі ще належить нам.

Що втратив Крим? Ну а тут списочок буде трошки більший. Крим втратив як мінімум туристичний сезон 2014 року, втратив постачання води та електроенергетики «на халяву», втратив будь-які перспективи на розвиток і процвітання.

Що ще цікавіше – Крим хотів в Росію, так? А Путлєр підписав кілька годин тому закон, який визнає Крим незалежною державою. Оце явно претендує на кидалово століття. Мало того, що перспективи розвитку Криму в складі Росії були примарні, так тепер будь-яка надія вбита. Росія чітко дала зрозуміти, що манала давати гроші Криму. І як тепер Крим організується сам?

update: ну ок, Росія наче "прийняла" Крим до свого складу, але я досі сумніваюсь, що Путін полиє туди сотні мільярдів для облаштування відпочинкового регіону, тоді як в нього вже сочі є.

Якщо більша половина населення півострова живе за рахунок туризму. Щось мені підказує, що Крим скоро перетвориться в остаточну пустелю «Аля Абхазія».

Ну гаразд, якщо результати референдуму були правдиві (ага, щяс), то все цілком справедливо. Хай котяться на всі чотири сторони від України. Але в мене є припущення, що значна частина, якщо не більша половина, кримчан були проти Росії. І що вони зробили? Поховались по домівках, бо прийшли зелені чоловічки.

Я вам чесно скажу, що при такому сценарії, якщо б російські війська ступили ногою на львівщину, чи франківщину, то «гуцулофашистобандерівці» показали б їм де раки зимують. Було б безліч диверсій, безліч смертей…але люди просто так би не змирилися з тим, що прийшли чужинці зі зброєю. А Крим здався…

Це все триватиме мінімум до 25 травня. І ціле літо. Взагалі тепер важко уявити, щоб якась із сторін заспокоїлась і вирішила все забути. Буде видно.

p.s. активізувались злючі спамери на блозі, тому був змушений ввімкнути капчу. Капча легенька і хто хоче – той прокоментує, а хто ні – то ні.

p.p.s. так, картинка до посту - то Абхазія, але реалії Криму навіть сьогодні нічим не кращі.

p.p.p.s. продаю сайт по тематиці криму на українській мові, має 10 Тиц і 75 сторінок в яндексі, всі тексти на 95-100% унікальні. Якщо цікавить - пишіть мені.

Коментарі   
Олександр
# Олександр 20.03.2014, 13:42
Був в Севастополі.
Сподобалось.

Якщо прямий поїзд з Києва і далі буде, можна ще поїхати, навіть якщо це вже буде Росія.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віктор Хільчук
# Віктор Хільчук 23.03.2014, 16:15
"І що вони зробили? Поховались по домівках, бо прийшли зелені чоловічки." - частина правди в цьому таки є...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора