Єврореволюшин: The End

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1227

Багато людей вважають вчорашній день остаточною перемогою революції, адже Віктор Федорович більше не Президент України. Проте у мене, як завжди, присутній дикий скепсис по цьому приводу. Так, золотий унітаз гучно впав, але що ми бачимо тепер? У Верховній Раді ті самі лиця, які були 4 роки тому.

Випустили Тимошенко. Правильно? Правильно, бо вона безсумнівно була політичним в’язнем. Але бачити її у кріслі Президента я не хочу. На її совісті чимало грішків, за які вона б мала сидіти ще не один рік. Проте варто зазначити, що на відміну від опозиційної трійки в неї єдиної є яйця. І плюс до всього вона чудовий «лапшонавішувач», або оратор. В цьому їй суттєво програє містер Кличко, якого багато хто бачить в ролі Президента.

Яценюк, який обливав брудом Юлю в 2010 році, тепер пищить від радості, коли її випустили. Лицемірство? Еге ж.

Тягнибок взагалі не розглядається як лідер. Він вміє деколи «толкать речь», але на цьому всі його звершення закінчуються.

Турчинов, який зараз виконує обов’язки Президента, завжди буде підстилкою Юлі і не ступить кроку без її відома.

Я серйозно без поняття за кого йти голосувати 25 травня. Єдиний політик, який реально «атвічає за базар» - це Ляшко, але будь-яка людина має розуміти, що Президентом він не стане. Складна ситуація, будем вже бачити по обставинах.

Що можна сказати про саму революцію? Нам знадобилося цілих 3 місяці, щоб скинути Яника з трону. А я ще досі пам’ятаю, коли Кутєпов ходив з нічною вартою по Хрещатику і питав людей хто доки готовий стояти, то термін до нового року був чимось фантастичним.

Мирний протест? В жопу мирний протест! Якби не правий сектор, то кучка дегенератів досі б стояли і мерзнули в Києві, а Янукович би ржав, сидячи в Межигір’ї. Тільки коли полетіли коктейлі молотова, тільки коли по всій країні почали захоплювати і палити адміністративні будівлі, тільки тоді запахло смаженим. І тодішня влада почала шукати компроміси з найменшими для себе втратами.

І раптом за один тиждень ситуація в країні різко перевернулась. Правий сектор організував облогу Верховної Ради, а беркут вже був до цього готовий і почав відганяти майданівців геть. Але щось беркутня захопилась і так відігнала, що почала наступ на «острівець свободи», точніше на сам Майдан. Далі кадри війни, купа трупів. Навряд Янукович віддавав наказ штурмувати майдан і застосовувати зброю. Це зробили люди з його оточення, яким набридла його безхребетність.

Саме їх він і називав зрадниками у своєму відео-зверненні. Ну а нас, простих людей, він назвав нацистамиі бандитами. Тепер чекаємо коли його зловлять і вб’ють. Така людина, як він, не зможе довго переховуватись.

В революції було багато помилок, багато недоліків, але все-таки вона виконала основне завдання. А тепер вже будем бачити по обставинах.

Єдина бурда, яка викликала регулярно в мене фейспалми – це релігійна спрямованість майдану. Напостой куча священників на сцені, які талдичуть щось про те, що «всі ми віруючі» і «бохнакаже». Та для контролю такої маси людей без релігії не обійтись, мабуть.

Щоправда, коли зі сцени звучить «слава Україні», майже всі присутні кричать «героям слава», а коли звучить «Слава ісусу христу», то відповідь лунає набагато тихіше. Може не все так погано, але тепер молюся Макаронному Монстру, щоб не почали приймати різні релігійні закони, які б утискали права адекватних і раціональних людей.

Коментарі   
MrVigner
0 # MrVigner 24.02.2014, 01:03
Заслуга правого сектору - чи не найбільша, але не тільки їм набридли мирні танцюльки з Русланою на майдані, на які владі було пофіг. Багато свободівців (із молодіжки особливо) теж були готові діяти, ба більше, діяти і полягли на полі бою. Багато і простих людей, що ні до яких партій чи організацій не належать.
Щодо Юлі - вийшла, хай радіє і тому, і не хай не сміє лізти в президенти. Не місце їй у новій владі. Не місце там Яцинюку, Кличко і, навіть Тягнебок перестав бути досить хорошим варіантом. За Ляшка я й говорити не буду. Він насправді ще той клоун.
Нам треба абсолютно нові люди, і, що біда, що не може в президенти балотуватися людина віком до 35 років. А саме такі, як правило, ще можуть багато змінити, бо ще вірять у те, за що ми зараз боремось.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
MrVigner
0 # MrVigner 24.02.2014, 01:04
*Тягнибоку
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
0 # Владислав Мислінський 24.02.2014, 09:50
Нові люди, це звичайно добре і я з цим згідний, але як знайти цих нових людей?
Скажімо, багато хто пропонує брати людей з майдану в уряд, але це брєд повний.
Нехай людина приїхала до Києва боротися за свою свободу, але це не робить її експертом у геополітиці, економіці та юриспруденції.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора