Єврореволюшин: Частина 2

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1208

Станом на зараз ми маємо вечір 8 грудня 2013 року. Сьогодні відбувся один із наймасштабніших майданів в історії країни. По відчуттях моїх власних і представників ЗМІ, сьогодні на центральній площі нашої столиці було ще більше людей, ніж тиждень тому - 1 грудня. А судячи з наступного відео, можна з впевненістю сказати, що було не менше одного мільйона людей.

Проте цього разу не було епічних тракторів та сутичок з беркутом. Зате сталося те, чого не добилися минулої неділі - повалили пам"ятник Леніну. Вже роздули з цього скандал, хоч нічого грандіозного я в тому не бачу - взагалі, знаючи історію, це брєд, щоб в столиці стояв цей пам"ятник.

Певно відкриють ще кілька кримінальних справ і будуть шукати винних. Це єдина реакція влади. Вже більше 2 тижнів країна страйкує, а їм хоч би що. Янукович нікуди йти не збирається, Азіров теж. Я минулого разу казав, що люди може щось і змінять, проте не на довгий термін. Тепер кажу, що люди навряд чи щось змінять навіть зараз. Їх все більше, протести все мирніші, бо ми бачте "європейці". Цікаво, що коли були страйки в Іспанії, Франції та Великобританії в минулі кілька років, поліція там не нянчилась з народом, а красиво гамселила людей до смерті. А ми, в набагато складнішій ситуації маємо keep calm.

Я не закликаю до силових методів захоплення влади, бо і це не вихід. Вводиться надзвичайний стан і Яник в ажурі, а крім нього і Путін і вся расейська каманда. Навіть моя багата фантазія відмовляється будувати щасливу розв"язку в даній ситуації.

Цікавий момент, що протягом дня міліція офіційно нарахувала 50 тисяч мітингувальників, а російські телеканали - взагалі кілька сотень осіб. Оце я називаю спотворенням інформації. Продажні російські журналюги це взагалі весело.

Мені особисто остогидла ця ситуація, сам факт Євромайдану мені особисто зашкодив в певному плані. Я розумію, що люди хочуть змін, але вони при цьому не знають, яких змін хочуть. Навіть свята троїца у лицях Кличка, Яценюка і Тягнибока не можуть прийти до якоїсь конкретики. Кажуть, що є план дії? Блокувати урядовий квартал? Ну і доки? До нового року, а потім? Тим часом всі урядові будівлі спокійно собі будуть працювати, бо робітники будуть іти підземними шляхами, а не основними? Я інколи захоплююсь Януковичем і його командою - чистий пофігізм. Побільше накрасти, сильно це і не приховувати, мирних студентів розігнати, а на наслідки у вигляді революції - не зважати. Та я б на його місці і сам так вчинив, тому судити його не збираюсь.

А хто кандидат на президентське крісло тепер? Кличко? Так, в нього позитивний Образ у суспільстві, але без обрАз для всіх боксерів, інтелектом високим він таки не відрізняється. Тягнибок? Ахах, ну це б взагалі була катастрофа і то серйозна. Яценюк? Я особисто його поважаю через його досягнення, через його знання ітд, але навіть він зараз не проявляє якогось лідерства у даній ситуації, тоді як його можна розглядати у ролі Президента?

Загалом, всюди якась "неразберіха" і скільки ще цей хаос буде тривати - невідомо.

Мир всім.

Коментарі   
Олег
0 # Олег 14.12.2013, 20:52
Всі вперед на майдан!!! За майбутнє потрібно боротись?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора