Дивна листопадіна

Написано в Цікаве звідусіль
  • Переглядів: 1289

От я помітив, що останнім часом в мене настільки широка фантазія, що принаймні одна стаття в місяць повинна містити назву того місяця, в якому вона опублікована. Це дуже оригінально, свіжо і взагалі заслуговує на патентування, як і мій сарказм.

Але якщо перейти до суті, то листопад реально якийсь дивний. Якщо в кінці вересня вдарили перші приморозки, в середині жовтня випав перший сніг, то на початку листопада я не дуже очікував побачити доволі теплу погоду, але «маємошомаємо».

 

От сьогодні листав новинну стрічку і надибав на інформацію, що в Брюсселі 100 тисяч людей вийшли і почали мітингувати. Потім їм стало тісно ходити вулицями і все переросло в антиурядові протести з вогнем, синяками, вибитими зубами і водометами. Шо ж то листопад такий місяць звірський? Постійно людям щось перемикає і вони йдуть протестувати.

Звичайно, вражає те, що в 10-мільйонній країні з відносно непоганим рівнем життя та економіки, на вулиці вийшло 100 тисяч і протести перетворилися в агресивні, а в 45-ти мільйонній країні з африканським рівнем життя і економікою, на вулиці спочатку вийшли пару тисяч людей і мирно собі стояли 3 місяці.

Ну та таке, шось серйозніше навряд чи буде. Аво в Китаї все притихло… Ех, не вміє ніхто доводити революції до виграшного кінця – а виграшний кінець, це, звичайно, примарна демократія ціною розваленої економіки, війни та долару по 14-15 гривень. Та це просто думки вголос, не більше.

І мій маленький коментований фоторепортаж далі.

Спочатку все типу дуже мирно, аля "звільність Юлю Юліана Ассанжа" і дофіга "оригінальні" маски:

Потім все стало виглядати, як карнавал:

Далі щось пішло не так. Один з протестуючих спіткнувся і впав, дбайливий поліцейський відразу підбіг і жестами запропонував допомогу, але чоловік показав великий палець, типу "мені і так норм, я собі тут приліг відпочити".

Потім один мужик почав показувати свою неперевершену розтяжку:

Ще інший мужик раптово розучився ходити і добрі полійцейські доставляють його додому.

Та це виявилось заразною хворобою і заражений поліцейський теж втратив можливість пересуватись:

Після такого видовища натовп подумав, що серед людей поширюється лихоманка Ебола і колективний розум вирішив спалювати всіх заражених людей для знищення вірусу:

Не обійшлося і без явної реклами компанії Nike:

Ну і під кінець поліцейські зупинили поширення вірусу потужною струєю свяченої води:

Такий-от хеппі енд.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора