Дайджест ютубчика №3

Написано в Цікаве звідусіль
  • Переглядів: 2318

Відновлення колишньої рубрики, яка досі складалася аж з двох постів. Ютуб - то взагалі чудова річ, якщо треба прославитись. Першим в черзі в нас брат Добкіна, який також є депутатом у ВРУ, але не таким публічним. Та ось настали дні, коли він стане ну дуже вже публічним, як і його брат, який теж прославився завдяки ютубу.

 

На чудесному відео від 5 каналу ми бачимо чоловіка в костюмі після хорошої дози білого порошку. Я нічого проти не маю важких наркотиків - хай собі люди балуються на здоров"я, але от нащо внюхувати і зразу після цього йти на засідання ВРУ, де безліч журналюг, які таки помітять щось неладне?

А Івано-Франківськ теж кілька днів тому отримав трохи піару на ютубі. Під час футбольного матчу хтось із вболівальників почав вигукувати образливі слова в сторону чорношкірого легіонера, а цей легіонер не розгубився і прекрасно йому відповів чистою українською. Не забуду відмітити, що давно доведено те, що у расистів інтелект на кілька рівнів нижчий, ніж у толерантних адекватних людей.

Хоч це вже не так актуально, але кілька тижнів тому місцеві дітлахи у Івано-Франківську "випадково" сфоткали біля річки матір божу. Мабуть, не варто пояснювати, що дану новину перекопіпастили всі регіональні видання, а місцевий священник відразу почав збирати гроші на капличку у тому місці (от шустрий бізнесмен священник, га?). Правда хлопчаки дуже погано постарались і не працювали кропітко кілька годин в фотошопі, щоб все виглядало натурально, а банально скачали програму на смартфон і наклали відповідний "божий" ефект через додаток.

Ну і на десерт красивий кліп на хорошу пісню. Вокал в цій пісні вартий уваги.

Коментарі   
smyrnov
# smyrnov 15.05.2014, 14:52
А відео про котиків не буде?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 15.05.2014, 15:51
На тобі відео про котика, який врятував дитину 8) https://www.youtube.com/watch?v=C-Opm9b2WDk
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора