ДМОЗ, АГС і кроки до трафіку

Написано в Інше
  • Переглядів: 1337

Сьогодні цілком випадково виявив, що мій блог нарешті потрапив в каталог DMOZ. Заявки я подавав за весь час існування мінімум 3 рази, а останню заявку подав зразу після редизайну. Тобто, раніше мене не приймали чисто через поганенький шаблон. Хоч я б і не сказав, що старий шаблон був поганим, ну та окей.

 

Це хороший плюс для сайту на біржах посилань. Був би. Якби сайт нормально індексувався. А то зараз взагалі печаль – із потрібних 600-700 сторінок в індексі тримаються лише 400. Того про заробіток якийсь можна забути мінімум на 4-5 місяців знов. Зрозумівши, що і так нічого втрачати – зняв модулі архіву, які того року навпаки мені допомагали з індексацією. Побачим, що з того вийде.

Паралельно виставив на телдері один із своїх сайтів, який купив ще того року за 20 баксів. Сайтик має 200 сторінок в індексі яші, 2 піар від гугла і нульовий трафік. Колись можна було б спробувати його просунути під ГГЛ, але тепер окрім тицу ще треба буде получити звідкись трафік. А трафіку там нема взагалі. Заодно вчусь працювати з телдері, може вдасться продати кілька проектів, які висять мертвим грузом. Виставив завищену ціну – 4000 рублів з думкою «а раптом пощастить», та якщо за сім днів аукціону бажаючих не буде, спущу конкуретно ціну, щоб хоч відбити ті 20 баксів.

Мій розважальний сайт з ходу потрапив під АГС, як я і передбачав. Мало того, що я пізно виявив в шаблоні приховані лінки, так ще й не наповнював сайт взагалі на самому початку індексації. Попереписуюсь трохи з Платоном Щукіним, а потім вже буду думати що робити. Бо над приведенням до порядку шаблона я працював серйозно, тому може хоч продам комусь сам сайт без домена.

На купленому в тому році блозі в червні був сплеск трафіку. Абітурієнти частенько шукали як перевести бали з атестату в шкалу ЗНО, а там якраз є гарно під це оптимізована стаття. В найкращі дні червня було 250 хостів, в середньому – 100. Тепер ЗНО закінчилось і все повернулось на свої круги – 30-40 хостів. Цікаво, що сильного приросту прибутку в адсенс я не помітив – всього кілька кліків.

Трафік і надалі залишається основним питанням. Прогресу за рік – ніякого. Ну хоч сьогодні настрочив дві оптимізовані статті, може пощастить і вилізуть на хороших позиціях. В планах ще хоч десяток таких статтей, але щоб їх написати, треба гарненько відігнати від себе лінь.

Вже більше двох тижнів живу на орендованій квартирі і поки ще не помер. І це радує. Весь червень я веселився, може хоч в липні попрацюю. З сном ситуація не покращилась, але останні кілька днів я вже засинав о 2 ночі, а не о 4. Але все рівно прокидаюсь в 7-8, щоб не спати до обіду.

Такі в мене справи станом на 2 липня. Далі буде.

p.s. картинки до постів в мене зовсім не в тему, але хоч щось.

Коментарі   
ML
# ML 14.07.2014, 09:01
В дмозі просто редактор з'явився. Теж чекав два роки на появу там.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 14.07.2014, 13:42
Я так зрозумів, що в деяких розділах там тупо нема редакторів? Могли б тоді віддавати закинуті розділи існуючим редакторам.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора