Бхопальська катастрофа

Написано в Цікаве звідусіль
  • Переглядів: 1942

Історія людства вкотре підтверджує факт, що всі ми марно топчемо землю і весь сенс життя зводиться до того, щоб не померти швидше за ровесників.

Є така штука, як Бхопальська катастрофа. Вона сталася за два роки до нашого улюбленого Чорнобилю, тобто 3 грудня 1984 року у місті Бхопал, Індія.

 

бхопал

В чому суть. Була собі здоровезна компанія (UCIL) і мала вона у власності величезний хімічний завод. Там виробляли пестициди і ще купу всякої фігні для сільського господарства. Одним словом, безліч різної токсичної чепухи.

І одного прекрасного дня стався великий бум і завод вибухнув. Пройшло 30 років, але причина катастрофи досі не вияснена. Ну а нашо такий дрібний випадок розслідувати. Померло всього-то 18 тисяч людей.

До речі, про трупи. В день аварії відкинули копита 3 тисячі людей, а потім ще протягом кількох наступних років ще 15 тисяч від отриманих токсинів. Загалом, це так, ніби вимерла б вся Надвірна Івано-Франківської області.

Після цього було безліч судів, компенсацій, заплаканих індійських бабульок і, звичайно, танців. Яка ж Індія без танців?

Тому пам’ятайте, що жити біля великих заводів – то є великий ризик і ви одного прекрасного дня можете стати маленькою гнилою хатинкою для різних там хімікатів.

пі.ес. гуглив щоєсили, але фоток на цю тему досить мало. Ну я розумію, що коли ти за пару хвилин вмреш, то останнім ділом думаєш про те, як би зафоткати побільше трупів на вулицях, тим більше то був 84 рік. Ну хоч перша фотка гарна.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора