А може хату продати заради понтів?

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 2720

Нещодавно я вже писав про соціальну мережу вконтакті. Тепер я опишу як вконтакті жере наші гроші. Здавалося б невинна ні в чому соціальна мережа, якій достатньо заробляти на розміщені реклами. Але ж ні! Потрібно придумати свою «валюту» та цілком непотрібні речі, які за неї продавати. Мова йде про славнозвісні «голоси». Разом із голосами з*явилась і мода на них. Тепер можна бути крутішим за друзів всього за кілька десятків гривень! Ну порадувався тиждень і тут бачиш, що друзі теж на таке діло не жаліють грошей. І тут починається… Кілька років тому в програмі ТСН вийшов репортаж про те, як підліток(з України), взявши мамин «безлімітний» робочий мобільник наслав платних смс заради голосів на кілька десятків тисяч гривень! Звичайно, тепер матір безоплатно працює на роботі, щоб покрити борги. Це ж яким треба бути придурком!

І головне, що він такий не один! Поки люди свідомо шлють гроші, Павло Дуров спокійно собі їх рахує. Головне, що ці голоси можна витрачати на тому ж вконтакті на всілякі подарунки та рейтинги! Ну куди котиться світ? Я особисто підняв колись свій рейтинг на сім пунктів, бо виграв у конкурсі та в одному спорі. Не бачу жодної доцільності в цих понтах!

Так, є відсоток підприємливих людей, які почали на цьому заробляти – перепродавати голоси. Але тепер туди вклинитись тяжко, бо конкуренція висока. А решта? А решта свідомо витрачає гроші на повітря! Хоча навіть повітря цінніше за валюту вконтактів. Може я хоч когось приведу до тями цим постом. Просто бачу знайомих, які на все це купились і мені їх жаль…

Коментарі   
bodyanuch
0 # bodyanuch 28.03.2011, 18:47
Ги. Це дивився якусь передачу про тачки зірок. Так от один казав, що чувак може мати машину за 80 штук долярів, але жити з батьками.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
0 # Владислав Мислінський 28.03.2011, 19:15
Цитую bodyanuch:
Ги. Це дивився якусь передачу про тачки зірок. Так от один казав, що чувак може мати машину за 80 штук долярів, але жити з батьками.

це вже діагноз :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора